Привет, става въпрос за Гранд Чероки ZJ, 98г. 2.5 ТД, когато карам и колата стигне стигне 2000 оборота направо спира, най-много се усеща на четвърта и пета предавка, павече от 100км.ч. не мога да вдигна, помпата е след пълна рециклация и регулирана на стенд, държи си обороти. На място се форсира до изключване на помпата, прави го само в движение, а и когато гася колата и извадя ключа тя все още работи.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Проблем при движение
Свий
X
-
От: Проблем при движение
Да ама това го имаше и преди, помпата имаше теч и понеже случайно или не изпадна един ремонтен комплект я разглобиха , сменили са всичко каквото е било за смяна, регулирана на стенд и пак го има, един казва дебитомер, ама като го откача пак е същото, друг вика от турбото или пренадува и ли не надува достатъчно. Та и аз не знам какво става вече.
Коментар
-
От: Проблем при движение
Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение, а и когато гася колата и извадя ключа тя все още работи.
Коментар
-
От: Проблем при движение
Не познавам двигателя и не знам каква ти е помпата, но аз също си ремонтирах моята сам (2.7 CRD), и след три сваляния си намерих грешката, която въобще не изглеждаше да бъде.
Симптомите ми бяха подобни.
Според мен не са направили ремонта коректно"Когато целта е всичко и пътят е без значение"
Grand Cherokee Limited 2.7CRD
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар