Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Какво му е по-особеното на този вентил?
    http://basvulk.com/bg/valves/view/41
    Тия нямат ли такива?
    А цени?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      А цени?
      Имеется телефон.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Имеется телефон.
        Е, ай ся (в стила на темата, де ) че то ако трябва и телефон да се върти (~ 1 лв.) за едното питане, къде ще му излезне краят, я по-добре от "Балканстар"!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

          Предвид че балконстар дават някаква (вероятно имагинерна) гаранция за качество определено е по-добре.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

            Хм, БС (с извинение) понякога не хапят.
            От опит говоря, понякога следвайки преумпцията че от там задължително ще ти свалаят кожата от гърба се влиза в някакви излишни филми.
            Като например, е от ОЛХ ще намериш вентил за 20 вместо за 30лв.
            Пример: В Ауто Италия ми искаха 80 евра за машинката на стъкломиялката за фиат.
            В БС тая машинка я купих за около 50лв.
            Да, с МБ парт номер, ел.конектора беше различен но с това приключват разликите...
            Все още работи на фичо [emoji2]
            Парадох отвсякъде.

            П.С: БС е просто символ. Аз ползвам/х Ивайжет. Все тая но не точно!
            Враг усраине

            Коментар


            • #21
              От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

              Тази система още ли никой не е успял да я излъже?
              Аз като си взех колата винтилите бяха в жапката и нищо не пищеше.
              Кво ми трябваше да ги слагам на джантите.
              Сега направо ми идва да я залея с една туба бензин и да и драсна клечката.

              Коментар


              • #22
                От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                Относно българския производител - затова и питах дали TR420 са аналогични - ако знае някой... (защото съм убеден, че ако им звънна по телефона няма да могат да ми дадат инфо дали е същия като парт-номера на МОПАР)...

                Пламене, за какво да се лъже системата? Ако искаш да се изключи - махаш датчиците от колата и всичко е ОК - ще писне за момент, след което ще премине в 'зимен режим' и няма да ти пищи нищо...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #23
                  От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                  Днес се сетих за тия вентили.Тук са 6.50е на бройка.Цена за клиент в магазина.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Днес се сетих за тия вентили.Тук са 6.50е на бройка.Цена за клиент в магазина.
                    Много скъпо ако са без датчик и много евтино ако са със.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                      Аха. С 8.50е по-евтино от БС и 3.50 от ОЛХ. Аз , това само за сравнение цените.Не продавам вентили.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                        Жеко - информацията е ценна като референция... И на мен цените ми се струваха доста надути, при условие, че същия вентил, но без стержена, за който се хваща датчика струва 30-40 стотинки...
                        Ба го у стержена за 20-30лв
                        Пламене, какво има да я лъжеш - би трябвало системата да си действа без проблем - ако датчиците са ОК(нямат паднали батерии) и налягането е ОК, тя ще си мълчи... Ако ги махнеш и врътнеш 20 минути без тях с малко по-висока скорост, системата би трябвало да млъкне и заспи (т.е. преминава в 'зимен режим')... Активирането отново става с врътване на нови километри с датчици в нормални параметри на налягането...
                        Поне на по-новите е така, ама тя системата не е имала някакъв сериозен ъпгрейд...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                          Цяла зима карах с 18-ки с гумени винтили и така и не мина в зимен режим. През цялото време дисплея беше блокирал на "Сервиз незнам си кво".
                          Нямам нужда от тази информация за налягането на гумите. Нито съм бабичка дето не усеща че и е мека гумата, нито съм с рънфлат.
                          А за да се смени батерия на датчик, предполагам знаете каква борба е докато това черното се махне от джантата.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160405_181751.jpg
Прегледи:2
Размер:78.1 КБ
ID:5710247

                          Коментар


                          • #28
                            От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Цяла зима карах с 18-ки с гумени винтили и така и не мина в зимен режим. През цялото време дисплея беше блокирал на "Сервиз незнам си кво".
                            Нямам нужда от тази информация за налягането на гумите. Нито съм бабичка дето не усеща че и е мека гумата, нито съм с рънфлат.
                            А за да се смени батерия на датчик, предполагам знаете каква борба е докато това черното се махне от джантата.
                            Кое черното? Гумата?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #29
                              От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                              Е да гумата. Три пъти като я демонтираш и джантата е за боя.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Вентил с TPMS за Джип ГЧ / 2014 (май и за Фиат)

                                Батерията се сменя с датчика - т.е. на 10-на години...
                                Джантата - абе не е чак толкова кекава... За времето за смяна на датчик ще си сменил 3-4 комплекта гуми...
                                Относно системата за налягане - до преди 3-4 години и аз мислих така - че ще усетя и т.н...
                                Пътувахме с маздичка седан на колега. Маздичката - 276к.с. 4х4 и вървеше много добре. Яко настъпване по завоите около Елена, и около Търговище, и когато спряхме да хапнем забелязах, че задната гума е почти на джанта... От там - по-бавно каране до бензиностанцията в Шумен. Вече 'търсих' усещане за спукана гума - ами нямаше...
                                Напомпахме я, отново помпахме на Каспичан и всяка срещната бензиностанция, и така по магистралата със 160-170 (за по-бързо) се прибрахме до Варна. Гумата бе с изгорял борд и бе за смяна, но усещане за спукана гума нямаше... Ако имаше система, щеше да бъде спасена гумата, а ти знаеш такива размери колко струват
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X