Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Голям" проблем с фаровете на WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    http://pe.usps.gov/text/imm/ab_031.htm
    Страницата е на USA поща. 1 кг. = 2.2 lbs. Priority mail за 22 lbs. / 10 кг./ ще е около $90.00. За $ 700.00 лично ще ти ги донеса на крака до БГ- егати куриерските услуги, то почти толкова е билет до БГ. Sorry за грешките, но така ми превейда скапаната програма.
    Колега хайде внеси ги да видим как става тая работа за тея пари.
    Не се заяждам просто това са смешни твърдения на хора които четат инфо от сайта, което се разминава многократно с истината . А redair никога няма да напише нещо имагинерно всичко е проверено и проверено още веднъж за да попадне тук. В момента чакаме една пратка от САЩ тя се забави 3 месеца повече от предвиденото защото търсихме най-добрия вариант за шипинг от САЩ и бяха проверени абсолютно всички варианти за доставка.
    Ако все пак си ги доставите за 90 $ ми се обадете да ви почерпя.
    no signature no problems

    Коментар


    • #32
      До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

      Спокойно, те всички много обичат да гледат цени по сайтовете в САЩ и после да смятат как им излиза без пари ако си го купят оттам... После като пробват разбират за какво всъщност става въпрос...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

        Нищо не може да се сметне. Просто трябва да се пита продавача. А и напоследък в e-bay е на мода да се слага ниска цена, а да се избиват пари от шипинга. Много от търговците напоследък се изхитрят и не пишат шипинга във фактурата, което е добре, щото хем не плащаш ддс върху него, хем стойността се намалява и падаш под границата за освобождаване.

        Ако е над някаква сума (преди беше 100лв, ама сега съм внасял и за 150 долара неща) ще трябва да се освобождава от митница и да се плати мито и ддс и върху транспорта. Това е цялата разправия - 2 часа в митница София.

        Последно си внасях ксенони, и ми ги донесоха до вкъщи, без да се разправам изобщо с нищо.

        За гаранция забравяш, защото шипинга по връщането си го поемаш ти, и най-често се обезсмисля. Има и риск да дойде потрошено, но пък може да се застрахова, обаче не знам каква е процедурата, когато застрахована стока дойде потрошена.

        Изобщо има рискове, но пък много неща излизат тънко.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Колега хайде внеси ги да видим как става тая работа за тея пари.
          Не се заяждам просто това са смешни твърдения на хора които четат инфо от сайта, което се разминава многократно с истината . А redair никога няма да напише нещо имагинерно всичко е проверено и проверено още веднъж за да попадне тук. В момента чакаме една пратка от САЩ тя се забави 3 месеца повече от предвиденото защото търсихме най-добрия вариант за шипинг от САЩ и бяха проверени абсолютно всички варианти за доставка.
          Ако все пак си ги доставите за 90 $ ми се обадете да ви почерпя.
          Саÿлъвам че сам станал смешен още с вториа си пост тук, птросто се опитвах да помогна. Цените които сам посочил са от официалната страница на американските пощи. От 8 години живеа в USA, пращал сам какви ли не неща до БГ и базирано на мой опит посочените цени са си ок. Не сам сигурен само варху тази цена дали се слагаше надценка от 7.25% щатски данак. Като пращам колети до бг обикновенно пристигат за около 20 дни.Доколкото знам понезе си е обикновенна поща не мойе да се вземе застраховка- това маи е разликата мейду обикновенната поща и DHL например. Продавача в EBAY мойе да откайе да праща с успс точно по тази причина, мойе да не иска и да прати стоката ако нъма застраховка- често се случва да получат негативен феедбацк заради "деад он арривал" и за това ползват DHL и UPS.
          Никаде не забелъзах да сам писал че цена от $ 700.00 е невазмойна и колегата си ги измисла или пък дава непроверена информациа. Табллиците с цените които сам посочил са за пратки с определени килограми / мах. 70 лбс. / и определени размери, ако килата са ок но е наколко сантиметра по далго ще ти излезе точно толкова, в това не се самнъвам. Ако е с UPS и искаш застраховки и всичко останало нищо чудно да е толкова. 2 фара в никакав случаи не надвишават килата или размерите, наи големиа кашон които мойе да се прати по тоа начин и колкото да сабере сас зор стол от кухненска маса да речем- пращал сум лично.
          Пак казвам / упорито магаре сам си/ Ако накои ще плаща $ 700.00 за доставка на тези фарове аз сам навит за тези пари да ги достава до които и да е адрес в БГ, ще се поъва лично ласнат , браснат че и кутиъ бонбони ще носa. Извинъвам се за правописните грешки, програмата, коъто ползвам маи само толкова мойе. Аиде лека и ъспех.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #35
            До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

            Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
            За моя направих запитване за едни такива фарове и ми сметнаха 700 $ транспорт.
            Проблемът е, че го смятат като обемен транспорт а не на килограми. Защото е много леко но опаковките са много обемисти.
            Само да уточня, темата е за фарове за WJ които са само 2 бр.
            А аз направих запитване за моя гранд, които е ZJ. При моя има общо 6 елемента 2 фара, 2 габарита и 2 мигача. Всеки е опакован по отделно в кутия със стиропорени стени и след това всичките 6 кутии в един общ кашон. За това съм написал, че се смята като обемен товар. Таблиците с цени са различни за пратки с еднакво тегло и различен обем.
            LZ1RED

            Коментар


            • #36
              До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

              Колега, провери дали не могат да ти ги слоÿт в 2 кашона и така да ти ги пратат, мойе да излезе по евтино. Развартъл сам се тука с метара и смeтам разни работи- за да се вмести клиент в цените на USPS Priority mail пратката не трqбва да е с далjина повече от 42 инча и не трабва да е повече от 79 инча далjината и обиколката на пакета взети заедно. До мен има кашон от хаинекен 24 бутилки. Дaлaг е 15 инча и обиколката мy е 37 = 52 инча, до 79 дал господ. като го гледам тоq кашон много малко нeма да ми стигне да вкарам един фар вутре- се си мислa че пакет до 79 инча ще сабере фара. Като гледам таблицата 10 lbs / 4.5 кг./ са $ 47.25 / каjете колко точно тейи един фар бе хора че така малко на изуст става/ Ако двата фара се саберат в един кашон от 79 инча то тогава е 20 lbs = $ 83.25 Общо взето се таq дали е един или два кашона / не знам как става по митниците в БГ с двата кашона /.
              Цалата вратка се обезмислq ако се надвишат тиq 79 инча или максималните 70 lbs- тогава тиа цени се умноÿват по ??? защото отиваме на вариант DHL, UPS, FEDEX.. Тези компании сащо си имат максимални кила и размери, след това вече се тарси контеинер и в Констанца или Солун на пристанището.
              С 2 думи вратката си заслуÿва ако се саберем в 79 инча кашон и не надвишаваме 70 lbs за да мойе да се прати по USPS priority mail.
              Продавача от EBAY посочен от колегата в пост # 8 праща точно с priority mail world wide, сега вaпроса остава - колко точно теjaт тиq фарове и сабират ли се в 79 инча кашон?
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                Първоначално публикуван от miral Преглед на мнение
                Абе,все пак ще опитам с някоя паста,а пък после.....................
                Колега, опитай това ако имаш желание. Темата е от форума на БМВ, където проблемът е с фаровете на Е39 (с който се боря и аз). Доста сме изписали за това какво може и какво не може да се направи има и координати на хора, които го правят като услуга. В заключение - новото си е ново.
                Успех!

                http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=49031

                Коментар


                • #38
                  До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                  Мерси за съвета,но засега ще карам така.

                  Коментар


                  • #39
                    До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                    Здравейте,колеги мисля че мога да помогна с проблема с матираните цтакла на фаровете на колегата.Аз имах същия проблем с мойте,но ги дадох на едно място и те ми ги полираха.(става въпрос за фарове на Гранд 5,2 ZJ канадец с пласмасови стакла).Ще се опитам да им намеря телефона и ще го дам на Димата.
                    P.S.Извинявам се ако нещо съм объркал,но за първи път пиша във форум.

                    Коментар


                    • #40
                      До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                      Лошите оригинални светлини на ГЧ са пословични. Бих ви препоръчал да си монтирате HID, или тъй наречения ксенон. Цялата операция струва до 400 лв., а ефектът е превъзходен. Моето мнение е, че мътното "стъкло" не е проблем (освен козметичен).
                      (380 е за биксенон, за къси+дълги е може би повечко)

                      Коментар


                      • #41
                        До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                        Първоначално публикуван от jorovia Преглед на мнение
                        Здравейте,колеги мисля че мога да помогна с проблема с матираните цтакла на фаровете на колегата.Аз имах същия проблем с мойте,но ги дадох на едно място и те ми ги полираха.(става въпрос за фарове на Гранд 5,2 ZJ канадец с пласмасови стакла).Ще се опитам да им намеря телефона и ще го дам на Димата.
                        P.S.Извинявам се ако нещо съм объркал,но за първи път пиша във форум.
                        О, Жоре, честито! Нищо не си объркал
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #42
                          До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                          Всъщност, май пак загазих темата... За неприятното матиране на фаровете. По интернет се предлагат разни гъзарийки: ангелски очи, кристални светлини...
                          Който има €€€ да поръчва!
                          Мразя гъзарите, гъзариите и евтините курви, които кълват на тях.
                          За мен джипът не е за свалка, а е само кола.
                          леле.. това ще бъде изтрито
                          Последно редактирано от Welcome; 13-01-08, 17:24.

                          Коментар


                          • #43
                            До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                            Първоначално публикуван от Welcome Преглед на мнение
                            Лошите оригинални светлини на ГЧ са пословични. Бих ви препоръчал да си монтирате HID, или тъй наречения ксенон. Цялата операция струва до 400 лв., а ефектът е превъзходен. Моето мнение е, че мътното "стъкло" не е проблем (освен козметичен).
                            (380 е за биксенон, за къси+дълги е може би повечко)
                            Какъв биксенон когато фаровете на WJя са с по две крушки.
                            И за разлика от тия интернетски гъзарийки светят перфектно.

                            Коментар


                            • #44
                              До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                              При мен е биксенон. А вашите щом са перфектни-супер. Но се оплакват...

                              Коментар


                              • #45
                                До: "Голям" проблем с фаровете на WJ

                                Ако от фаровете на WJ-я се оплаквате, какво да кажем за тези на ZJ? Това неговото не са фарове а ужас на крилата на нощта...
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X