Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

    Първоначално публикуван от lordoff Преглед на мнение
    Малко помощ по темата за NAVI:
    http://www.jeepforum.com/forum/f310/...e-din-3853217/
    Няма как да няма как :-) Изглежда ми добър вариант относно вграждането. Относно звука... историята мълчи.
    Моето е абсолютно същото .

    Коментар


    • #32
      От: NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

      Не свири лошо ОЕМ системата! Монтирал съм предостатъчно радия и съвременни китайски Пайнери, Кенуулти, дори ДжейВиСи... Реално не са по-лоши от това което чувам сега. Искам да обърна внимание че при плеъри с широк еквалайзер 60-18кХц може и по-добре да се чува. Това че са изработени като детски играчки от 2лв. е факт. Че са почти празни кутии също, но за сега от монтирани такива радиа нямам един върнал се за проблем!
      В GC има една много хубава основа за надграждане на системата. Според мен ако печалбата е съвременно радио с юсб, блутуд, хендсфри, парктроник, (евентуално нави) и се запазят бутоните на волана аз поне няма да се чудя. За сега просто имам по-важни разходи.

      Сега това което ме побърква е че радиото хваща посредствено, заради счупена антена(на предния калник). Дисплея работи когато си иска, а часовника ми е важен. Юсб си остава мечта, хендсфри забравяме освен отделен външен вариант. Чейнджъра прескача по дупките.

      Та от всичко май само трябва да видя как седи въпроса с бутоните на волана, и друго мисля че няма да изгубя.

      Коментар


      • #33
        От: NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
        Моето е абсолютно същото .

        FABARM, на мен ми изглежда примамливо и обещаващо. Имаш ли повече инфо как е интегрирано с останалите компоненти? Имам предвид усилвател и драйвери.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
        2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

        Коментар


        • #34
          От: NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

          Нека и аз малко да помогна. От 3 месеца съм с китайски двоен дин с Андроид. Опитах се да получа инфо във форума, но като че ли никой не написана нищо по този въпрос и сам тръгнах по мъките.

          Спокойно може да се отреже нова дупка за двоен дин и след това да се тапицира с кожа, както е при мене. Искам да кажа на колегата, които не ползва управление на волана защото изходът е цифров, че аз го ползвам и то по много елемнтарен начин. Вади се буксата от кормилото и още от там се изважда кабел. Там изходът е аналогов и директно го свързваш с ДВД-то. Надявам се да съм ти помогнал :-)

          Дайте малко инфо относно прехода към усилвателя. При мене всички колони работят, но се чува дървено, спрямо оригиналното СД. Казаха ми, че са го свързали директно както при оригиналния. Как мога да го подобря ... един познат със същото китайче на друга марка кола се чува много добре.

          Направих и корекция на ключа - пуснах плюс, когато ключа е сложен. Така при изгасяне не ми се рестартира.

          Дава ми грешка при качване на снимка.

          Коментар


          • #35
            От: NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

            Браво! Качи снимките някъде другаде, а тук ги сложи като външна препратка. Ако не те затруднява, опиши цялата процедура - какво, как оряза и т.н., ще е полезно.
            Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
            Toyota RAV4 XA10 3S-FE
            Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

            Коментар


            • #36
              От: NAVI за JEEP GRAND CHEROKEE

              Първоначално публикуван от BaiHoi Преглед на мнение
              Браво! Качи снимките някъде другаде, а тук ги сложи като външна препратка. Ако не те затруднява, опиши цялата процедура - какво, как оряза и т.н., ще е полезно.
              Ето така изглежда при мен. Не го правих аз и не знам, от кой точно пин се взе кабела, но е от буксата на волана. Може да се измери при натискане на бутоните за радиото кой точно пин е и от него директно пускаш кабел към ДВД-то и работи без проблем.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160726_151333(5).gif
Прегледи:1
Размер:325.7 КБ
ID:5732940

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X