Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за ски?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за ски?

    Здравейте,

    Търсих из форума и нета, но не намерих много снимки/идеи за багажници за покрива за ски/сноуборд. Става въпрос за Jeep WJ с фабрични греди. Проблема е,че гредите са доста различни от тези, за които се продават масовите багажници, както и са извити, та освен едни YAKIMA багажници (които са доста скъпи) други не намерих, които да стават без допълнителни приспособявания. Мисля си, че 1-2 малки и евтини допълнения могат да направят гредите удобни за да си слагам там сноуборда. Ако някой има опит по темата, моля да сподели.

    тел. 0898454735

  • #2
    От: Багажник за ски?

    Нека да не бъде реклама, при тия пробва ли? Продават аналози на "Thule-Муле" и т.н. но от чешки и полски производители и имат най-разнообразни решения. Отиваш на място (аз първо поръчах онлайн, преди 6 години, ама те ми се обадиха и ме поканиха да дойда на място, за да пробваме кое ще пасне и кое ще ми хареса). Ся, не са "Туле-Муле" багажниците, моят на места ръждяса за 1-2 години, ама работа върши.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Багажник за ски?

      Малко са вдигнали цените, но стават...Аз имам от 6г. такива и без всякакви проблеми си возя ските горе. Хванах ги директно на напречните греди и не се наложи никакво подобрение... Става дума за тези от поста на колегата...
      GRAND 3.1 за кеф
      А 3 1.8 5v за адреналин
      VITARA 1.6 за off-лов

      Коментар


      • #4
        От: Багажник за ски?

        Мерси за инфото. Аз ходих [същите от поста на колегата].com, но от тях нито едни не станаха. Тези чешките на Hakr бяха за по-тесни греди, другите марки пък захвата им беше хлабав. Като цяло от евтините + 2-3 планки допълнително би ми свършило същата работа като двойно по-скъпи, но с друг захват, та няма смисъл да инвестирам чак такива суми (пък и имам страхове от кражби). Затова гледам да се ориентирам за нещо изгодно и вършещо работа bakobako ако споделиш твоите каква марка и модел са, ще съм ти благодарен.
        тел. 0898454735

        Коментар


        • #5
          От: Багажник за ски?

          Първоначално публикуван от ZliaShnur Преглед на мнение
          . Ако някой има опит по темата, моля да сподели.
          По темата, на моята "гробищарка" и махнах напречните греди и си произведох нов равен багажник ( около 1.25 х 2.50м ) за цял покрив, ама тя е за други цели.......
          За теб, ако дойдеш слагаме моите извити греди върху твоите и гледаме дали е дизайнерско-коафьорско или си е чист педера$лък. Идеята ми на първо четене е дъга върху дъга и по два болта в двата края + нещо меко по средата (но не дедовия)......може и да не идваш и да пробваш сам, ако схвана идеята и намериш втори чифт греди ( рейлин или там к'во му викат)
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Багажник за ски?

            Като тези от снимката, фирмата е същата...Преди магазина им беше в една малка уличка в Редута, под транспортното училище, и струваха 30 лв. С малко натиск болтовете на багажника си влезнаха на гредата и ги стегнах
            GRAND 3.1 за кеф
            А 3 1.8 5v за адреналин
            VITARA 1.6 за off-лов

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X