Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филтър на скоростна кутия за Grand Cherokee 3.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филтър на скоростна кутия за Grand Cherokee 3.1

    Имам проблем с джипа ми. Накратко след смяната на маслото на скоростната кутия, почна да прави проблеми отначало не искаше да превключва от време на време на 4та(само при по високи обороти превключваше). След това започна да прави проблеми и с 3та докато не стига сега да карам единствено на първа предавка.(до колкото разбрах от баща ми който сменя маслото не са сложили атф 4 а някакво по гъсто). Майстори ми казаха смени маслото и ще се оправи. Ок ама като тръгнах да търся никъде не намерих маслен филтър за кутията.
    От къде да си купя тоя прословут филтър?
    Не можах да потърся и във форума защото търсачката нещо не работи явно технически проблем има.

  • #2
    От: Филтър на скоростна кутия за Grand Cherokee 3.1

    А ти къде търси .

    Коментар


    • #3
      От: Филтър на скоростна кутия за Grand Cherokee 3.1

      Има кутий на които филтъра е вътре т.е. не се сменя а се чисти и това става с разглобяване на кутията, което си е интервенция за майстор. Такава е кутията ZF 4HP 20, монтирана на коли основно над 2.5 кубика.
      Пиша го понеже имам Еспас 3.0 V6 двигател и съм патил, а по-малките кубатури двигатели са куплирани с кутий на които филтъра се сменя като филтър на двигател.

      Коментар


      • #4
        От: Филтър на скоростна кутия за Grand Cherokee 3.1

        Филтри има в Скорпион например, ама само със смяна едва ли ще се разминете вече
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          От: Филтър на скоростна кутия за Grand Cherokee 3.1

          Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
          Има кутий на които филтъра е вътре .
          Този Кутий ще да е от някой древен римски род?
          Кутията е 42 ЕрЕ, филтър за нея......вече са му казали + е-бай....+ още сайтове
          Но това вече не е кУтия, а кОтия ......окотила се е - диагностика+ремонт..........
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X