Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с WJ 4.7 резонанс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с WJ 4.7 резонанс

    Със скорост от 80км/ч изпада в резонанс и всичко почва да тресе много силно.беалетки кормилни щанги и тампони на носачите са здрави.Има и виене от към скоростната кутия или раздатката но немога да го хвана от каде е ако някои се е сблъсквал с подобен проблем моля да ппомогне.може ли да съм изкривил предниа кардан

  • #2
    От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=26067
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=94023
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171244
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

      .....пък и ако напишеш от къде си.....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От ловеч съм звънях ти преди около две седмици за съвет и мислех да ви посещавам но понеже времето беше лошо и имах свободно време и си реших проблемите с датчиците , но сега нови и нови Поръчах демфер от скорпион утре схте го сменя .странно ми е цхе като е и на подемника със 80 пак цялата тресе няма съприкосновение с нищо и маи ще е ходене по муките с проба грешка ама тъй е като не я закарах на някои които си е късал нервите безброи часове сега е мои редbogoljub мерси за инфото

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

          Разгледай подробно каретата на карданите, създават подобни дисбаланси в трансмисията...или геометрията на самите кардани за кривини .
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

            Да и аз мисля ,че проблема ми е в предниа кардан че съм с 2 инча и като го докарах от италиа кардана беше овит в тиксо но изкара 2-3 хил км без проблеми сега се появи леко виене но немога да го хвана от кардана моста или раздатката е абе общо взето ме поболя този джип Понеже съм дървар, а мой приател има автоморга и като съм свободен си прая всичко сам понеже и не искат мн да ми ги правят по сервизите ,че съм бил душманин счупил съм много джипове но този ще ме поболи.Утре ще пиша ако имам диагноза и напредък понеже имам още едно донор

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

              Свалих предниа кардан но и без него нямаше ефект смених кормилните накраиници беалетки и отзад но нищо един майстор ми каза че имам голям луфт м у пиньота и короната каза ми да сменя лагерите на пиньона може ли проблема да ми е там

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

                Шими.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

                  Да!
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

                    Шими на подемника няма. Провери си гумите и джантите. С демпфер нищо няма да направиш.
                    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с WJ 4.7 резонанс

                      Е, то и скорост от 80 км/ч на подемника няма, ама той говори за възникване на проблема именно при подобна скорост.
                      Първоначално публикуван от egstein Преглед на мнение
                      Със скорост от 80км/ч изпада в резонанс и всичко почва да тресе много силно.беалетки кормилни щанги и тампони на носачите са здрави......................................
                      А за Death Wobble /ШИМИ/ при Jeep WJ Grand Cherokee има изписано много и в този форум, и в доста други форуми на английски.
                      Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                      First impression is not always true. Get inspired.
                      Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                      Reading is sooo boring, unlike writing!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X