Обява

Свий
Няма добавени обяви.

маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

    Здравейте колеги търся и не мога да намеря маркуч за охлаждането на джип чероки 2.5 бензин 1997г.Става въпрос за този който минава над компресора за климатика и влиза в горния ляв край на радиатора погледнато отпред.От магазин за авточасти ми докараха два по ВИН единият за кола с климатик а другия за кола без климатик,но и двата нямат нищо общо с оригиналният и не могат да бъдат поставени на въпросното място.Някакви идеи от къде мога да се сдобия с маркуча че моят е много разяден и тече и няма как да се отремонтира.Благодаря предварително.Става въпрос за ето този маркуч.
    Прикачени файлове
    Jeep grand cherokee 4.0 zj

  • #2
    От: маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

    Ако маркучът е такъв

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71278.jpg
Прегледи:1
Размер:11.7 КБ
ID:5684958


    DAYCO 71278 Curved Radiator Hose; Type Dual / Small ID 1.25" / Large ID 1.50" / Span 17"
    Upper Radiator Or Coolant Hose; Air Conditioned, Curved Radiator Hose

    има го на Рокауто.

    И да не е точно такъв - потърси на http://rockauto.com . Има и други варианти.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Re: маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

      Колега щом си от Бургас, върви до магазин "Няма няма" в квартал Славейков, точно до кръговото до кат. Аз лятото ходих там, имат хиляди маркучи, най-вероятно ще ти намерят ако не същият, подобен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1111.jpg
Прегледи:1
Размер:124.6 КБ
ID:5685093
      Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
      0886/872-646

      Коментар


      • #4
        От: Re: маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

        Благодаря колега ама по принцип исках да сложа такъв какъвто трябва.Ако не успея да намеря оригинален ще търся там където си посочил.
        Jeep grand cherokee 4.0 zj

        Коментар


        • #5
          Re: маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

          Провери в скорпион или вест ауто, аз като търсих в скорпион ми казаха цена 32 лева, само че нямаха налични. Във вест-ауто 54 лева.
          Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
          0886/872-646

          Коментар


          • #6
            От: Re: маркуч за охлаждането XJ 2.5 бензин

            Първоначално публикуван от svetliovelichkov Преглед на мнение
            Благодаря колега ама по принцип исках да сложа такъв какъвто трябва.Ако не успея да намеря оригинален ще търся там където си посочил.
            Там ще ти намерят и оригинален ако искаш. Другия вариант е "Ауто плюса".
            Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X