Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Черок 2.8CRD във форума.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още един Черок 2.8CRD във форума.

    Здравейте колеги.От една седмица съм собственик на тази машина.За момента съм много доволен но открих малък луфт на задните полуоски (радиален и аксиален).Разбрах,че лагерите вътрешно лагеруват директно на полуоската и кое се износва?Има ли алтернатива на лагерите но с вътрешна черупка
    2.8CRD-KJ

  • #2
    От: Още един Черок 2.8CRD във форума.

    Честито за придобивката !
    Може да започнеш с вадене на полуските за оглед , но там са ролкови лагери и може да има млък радиален луфт това е трудно да се прецени така .
    Такива лагери с вътрешна черупка няма . Полуоската се износва ако не се смени на време лагера , и по нея се получава одлюспване на циментацията !
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Още един Черок 2.8CRD във форума.

      Здравей и честита придобивка. Откъде си?
      Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

      Коментар


      • #4
        От: Още един Черок 2.8CRD във форума.

        Здравейте колеги.При първа възможност свалям полуосите.Предполагам,че е с LSD ако има значение при ваденето им.От Етрополе съм.
        Някой да има теглич за продаване.
        2.8CRD-KJ

        Коментар


        • #5
          От: Още един Черок 2.8CRD във форума.

          Няма нищо особено , сваляш дисковете или барабаните каквото е там демонтираш капака на диференциала има болтче фиксиращо оста на сателитите което е с цолов размер (главата и резбата) така че внимавай ще ти трябва пак и да не го оставиш хлабаво . Като извадиш оста полуоските малко навътре , махаш зегерите и си готов . Успех !!!

          П.П. Ако се съмняваш в успеха не си далече , преди стане беля ела !!!
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • #6
            От: Още един Черок 2.8CRD във форума.

            Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
            Няма нищо особено , сваляш дисковете или барабаните каквото е там демонтираш капака на диференциала има болтче фиксиращо оста на сателитите което е с цолов размер (главата и резбата) така че внимавай ще ти трябва пак и да не го оставиш хлабаво . Като извадиш оста полуоските малко навътре , махаш зегерите и си готов . Успех !!!

            П.П. Ако се съмняваш в успеха не си далече , преди стане беля ела !!!
            Благодаря колега ако има проблеми ще ви търся.Не ме бърка растоянието Етрополе-София,по два пъти в месеца го минавам.
            Поздрави.
            2.8CRD-KJ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X