Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Отиди в някой магазин за камионски авточасти. Имат по 1000 и 2000 А.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Същата лебедка като моята.Обаче досега така и не ми се е наложило да я ползвам.Само веднъж дръпнах една паркетна киа от плажа

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        И аз моята още не съм я размотавал. Насявам се утре да ми се отдаде възможност.

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          kok4o1, имам въпрос към теб.
          каква е причината да избереш текущата(червена планка) за recovery point, вместо този тип?
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:recovery.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5648537
          One Planet, One Internet!
          We Are All Connected!

          Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
            kok4o1, имам въпрос към теб.
            каква е причината да избереш текущата(червена планка) за recovery point, вместо този тип?
            [ATTACH=CONFIG]785597[/ATTACH]

            Ако английските думи, които използваш означават кука за теглене........................причината е, че това е оригиналната кука, на оригиналното място, така както конструктура я е поставил, просто е боядисана. Красиво е, забелязва се и ме кефи. Скоро и аз ще сложа броня от АРБ и тогава няма да я има.

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Руси, първо поздравления за решетката. Пак си с JEEP Второ: горещо ти препоръчвам да ръгнеш в OBD порта една bluetooth клюкарка от 15 лв и в реално време да следиш температурата на маслото в скоростите. Стоковия охладител за маслото на скоростите се намира точно зад монтираната вече лебедка и в момента е тотално "засенчен" не само от лебедката, но и от самата броня. С оная "намръщената решетка" преместването на този охладител над интеркуулера беше безсмислено, но с оригиналната е прекрасно решение. Естествено става дума за нов охладител, защото стоковия, който се намира в най-долната част на стоковия охладител на антифриза е интегриран с него. Не че е невъзможно той да бъде отделен с флекса, но и без това е недостатъчен та ще е добре да хакнеш един по-голям. Има готови решения, но лично аз си поръчах такъв тук в БГ по мои размери. Принципно дизеловия JK следи температурата на маслото на скоростите, но не е нужно да ти светка лампата и после да четеш съобщението "Powertrain. Transmission fluid overheat", защото това съобшение идва малко късно. Обещах ти линк за bluetooth интерфейс. Ето един . Има още много местни предложения.

              edit/
              доколкото разбрах от последния ни разговор на живо фаровете за мъгла в бронята си ги преместил с 15 мм напред. Аз мисля, че това не е добра идея и лесно можеш да ги върнеш да си потънат в бронята. Неслучайно производителя на бронята е предивидил да са по-надълбоко в нея. Така както са в момента още при първото загребване на земна маса ще заминат. Ако не съм разбрал правилно и си ги местил навътре, то лесно ще добавиш подложка, която да ги премести още по-навътре, а на производителя на бронята прати един поздрав от мен. И на майка му
              Последно редактирано от elbgt; 15-03-15, 08:18.
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Елиане, би ли препоръчал доказан читав ОБД интерпретатор, демек програмчето за таблет/телефон, ако знаеш за Епъл и за Андроид цена няма да имаш, аз накичих 3-4 и сите са леш, единия с най-добрите отзиви нещо не ми стартира добре иначе другите четат разни неща но не им давам много надежда, няма проблеми да е платено програмчето стига да е добро? Благодаря предварително!
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Аз лично ползвам Torque. Добавил съм си ръчно няколко pid-a които не са включени в последната версия. Информацията, която интерпретира е напълно достатъчна за моите нужди. За повече ще трябва интерфейс на Пиaзини.
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    http://www.obdlink.com/

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      http://www.obdlink.com/

                      И конкретно от къде тръгна идеята - https://www.kickstarter.com/projects...to-vehicle-obd

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Всъщност въпросът касаеше "интерпретатор", а не интерфейс. Въпреки, че самия интерфейс представен от Вико е интересен, а проекта доста амбициозен. Ако не за друго то поне заради опцията за WiFi. Доста по-бърз е. Не че няма и други WiFi интерфейси, но този е представен доста обстойно откъм подържаните протоколи. Веднага "лапвам" bluetooth и WiFi моделите
                        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Ако искате да тествате, кажете. Wi-fi варианта.

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Елиане, би ли препоръчал доказан читав ОБД интерпретатор.....
                            Сетих се още нещо. Имай предвид, че последните версии на повечето Андроид и IOS приложения разчитат на хардуерния ресурс на последното поколение устройства. При мен последната версия на Torque инсталиран на първия ми (едноядрен) таблет се влачи като черво и не след дълго директно забива. Същата версия инсталирана на последния ми двупроцесорен с по 4 физически ядра на процесор и 4GB RAM хвърчи като копеле и работи с часове безропотно, обработвайки в реално време данните от 44 pid-а и 8 сензора.
                            Последно редактирано от elbgt; 15-03-15, 16:46.
                            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                              Ако искате да тествате, кажете. Wi-fi варианта.
                              Мерси предварително. Само да остане малко време, че напоследък няма време за нищо
                              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Благодаря много, ще пробвам пак с Торк значи.
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X