Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Жестоко стои, много ядосано, ненаситно! Много ме кефи.
    Няма лошо. Според мен обаче някак личи си му произходът, гледа сърдито като... това:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:501579167.jpg
Прегледи:1
Размер:216.2 КБ
ID:5648110
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Елиане, този тип ключалки ги използвам успешно. Харесват ми повече от оригиналните защото при висока скорост вече не подскача капака в опити да скъса гумените коланчета.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150310_175900.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5648147

      А иначе ето как стои при мен решетката. Според присъстващите на монтажа трябва да се боядиса в цвета на колата.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150311_173150.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5648145

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150311_173157.jpg
Прегледи:1
Размер:98.7 КБ
ID:5648146

      Затова ще я боядисам заедно с новия капак. Сега чакам да доставят шнорхела за да изрежа капака по него и след това да го боядисам.

      Надявам се Кокича днес да качи добри снимки за да видим как стои при него решетката на светло. Елиан се обзаведе с капак- и него чакаме да докладва след монтажа.

      Радвам се, че на ферозаджиите все нещо не им харесва.Значи съм на прав път!
      Последно редактирано от rusev; 12-03-15, 07:02.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150312_075002.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5648208

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150312_075028.jpg
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5648153


        И аз не харесвам как стои, и като цяло не харесвам wrangler, но Руси плаща по 200 лева на седмица за реклама и затова правя тия неща.

        п.п.
        Елиан пък завижда че изглеждам по-добре от него отпред
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-03-15, 12:54.

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Уф, не знам как да завъртя снимката

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Уф, не знам как да завъртя снимката

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-03-12 09.41.35.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5648158
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Много променя визията. Кефи!

                П.П. Русев, като започне да не ти харесва кажи, та да имам време да продам апартамента, докато го намразиш напълно и да съм платежоспособен...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  И на мен не ми харесва решетката. Изглежда китайска, евтина и кич. Нещо като мокет на таблото на Москвича. Дано не стане тенденция при Българските JK.

                  Но все пак най-важното е на собственика да му харесва.

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Много интересно е, че всеки се чувства длъжен да сподели дали му харесва или не?!
                    Още повече по снимки, а и без да мисли за цялостната концепция!
                    Елементарното уважение към фен, който влага толкова ентусиазъм (и не само) в джипа си, изисква да се задържа малко 'хранилката'!

                    Заедно с капака ще се върже чудесно.
                    Поздравления за мерака
                    Jeep Wrangler TJ 2.5
                    Rav4 2.0 VVt
                    TLK J120 4.0

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                      И на мен не ми харесва решетката. Изглежда китайска, евтина и кич. Нещо като мокет на таблото на Москвича. Дано не стане тенденция при Българските JK.

                      Но все пак най-важното е на собственика да му харесва.
                      Ти само едно яке ли имаш?
                      Тва не е Гранд Чероки. Вранглер е. Преоблича се по-бързо от жена.

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Пичове, евала за постингите и за постигнатото!

                        Формата на решетката дали няма да помогне стъклото да се цапа по-малко, я споделете дали има позитивна промяна в аеродинамиката на джипа?
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Руси, днес взех и закарах капака при бояджийте. Огромни благодарности! Боята ще е готова утре, че някаква съставка им свърши (за боята), а керамичнния лак не беше "на склад" та и той остана за утре. Пластмасовите решетки няма да ги оставя на гола пластмаса, защото при този хоризонтален монтаж много бързо UV-то ще ги докара да "изпръхнат". Мисля да са пак черни, но лак.

                          По въпроса с решетката. Тя бе представена още през 2012 или 2013 (не съм сигурен и не ми се рови) на SEMA. От пръв поглед ме стъписа. Не съм олдскуул фен, но считам, че точно този елемент от цялата визиия на JEEP не бива да се модифицира. Още по-малко по такъв начин. Според коментарите за тази визия на решетката по чуждите форуми по груби мои сметки одобрението клони към 30%. Липсата на емблемата JEEP поне за мен е кощунство. При тази заобленост ще трябва да и лееш някакъв постамент за да се монтира и пак ще стои като на свинче звънче. Вярно е, че всичко се свежда до 5 броя многократни щипки и винаги можеш да върнеш оригиналната, което силно се надявам да направиш.

                          По отношение на "произхода": Всичко по света за което пазара предполага да поеме огромни количества се произвежда в Китай. А JK афтърмаркет пазара е точно такъв. От последно поколение високо-технологични джажджи до мерцедеси в напълно сглобен вид. Ако нещо не се произвежда там, значи липсват купувачи. А липсват, защото цената не отговаря на това което получаваш. Омагьосан кръг! Да не давам конкретни примери, че темата ще улети на майната си
                          Последно редактирано от elbgt; 12-03-15, 16:01.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Браво и от мен! И аз се замислих за тази форма на решетката и дали няма някаква допълнителна функция по обтекаемостта на капака. Като натрупате малко опит с новата визия, моля да споделите как е с тази решетка и успява ли малко по-добре да отразява нагоре или настрани насрещните мушици и подобни, които все успяват някак си да се плеснат на предното стъкло.
                            Поздрави!
                            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                            First impression is not always true. Get inspired.
                            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                            Reading is sooo boring, unlike writing!

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                              По въпроса с решетката. Тя бе представена още през 2012 или 2013 (не съм сигурен и не ми се рови) на SEMA. От пръв поглед ме стъписа. Не съм олдскуул фен, но считам, че точно този елемент от цялата визиия на JEEP не бива да се модифицира. Още по-малко по такъв начин. Според коментарите за тази визия на решетката по чуждите форуми по груби мои сметки одобрението клони към 30%.
                              По отношение на "произхода": Всичко по света за което пазара предполага да поеме огромни количества се произвежда в Китай.
                              Елиане 100% съм съгласен.

                              Решетките купих, защото бяха евтини, а все пак е нещо интересно. Смяната и отнема 15мин.

                              Интересното е, че ако бях докарал тези решетки от САЩ на цена от 300 долара, всички щяха да припадат от възторг...Но нали е от Китай и веднага взеха да им се привиждат китайци. За капака мълчат защото е мопарски. Иначе и той щеше да простеее.

                              Както и да е. Дреме ми на жилетката. И аз не харесвам на всеки жена му.

                              Днес си монтирах 250W лайт бар и 4 инчовите фарове за мъгла. Снимки по-късно.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Мислех, дали ако се съберем 4-5 човека Йори няма да ни сътвори по един хубав покривен багажник на цена на едро...

                                Или ако мислите да поръчвате багажници за покрива(за палатка и багажи), дайте знак.

                                От доста време се интересувам и се двоумя между поръчка на нещо готово или сглобяване на нещо с крадени идеи, какво мислите по темата, Кокчо, Елиан, Руси?
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X