Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предна броня за WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предна броня за WJ

    Здравейте колеги!
    Моята мила женичка ака Шумахер завчера забравила че гранда върви малко повече от колкото спира и се спряла в една тойота авенсис.Предната броня ще трябва да се сменя.Въпросът ми е дали на всички WJ броните са еднакви и взаимозаменяеми или трябва да си търся от моята си година 1999-2000.
    Вторият въпрос който ме вълнува е колко би излязла една силова броня и каква е цената евентуално на една втора употреба горе долу.Питам понеже и така и така ще се прави и ще се дава лев та ако не е голяма разликата ...хващате реда на мисли...И ако се стигне до силова броня - кой ?Много актуален въпрос през последната година
    BMW X6

  • #2
    От: Предна броня за WJ

    имат разлика в халогените.На по новите/мисля след 2003/са кръгли.А като сложиш силова,после авенсис ли ще търсиш...

    Коментар


    • #3
      От: Предна броня за WJ

      Има известни разлики - кръглите халогените, пластмасата отдолу, дето пунтира щит, повърхонста около номера.
      Виж за захващането незнам. Може да се наложат импровизации.

      Белият е след фейслифта.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1280px-Jeep-Grand-Cherokees.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5628676
      Синият преди.
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #4
        От: Предна броня за WJ

        По принцип са различни, т.к. на 1999 - 2000 решетката е едно цяло с бронята, а след това са отделни, ама това не би трябвало да е проблем. Просто, ако взимаш по-нова, трябва да вземеш и решетката, и фаровете за мъгла, ако те са кръгли, а твоите - продълговати. Разлики има леко във формата и цвета между Ларедо и Лимитед.

        Силова броня на WJ?!? От какъв зор ще си усложняваш живота с вероятност въздушните възглавници да не сработят както трябва и с евентуална необходимост да усилваш предното окачване за да поеме тежестта на силовата броня?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Предна броня за WJ

          Ами значи ако се купува оригинална броня от някоя морга - цвета хич не ме притеснява понеже така или иначе ще се пребоядисва.Моята е с продълговатите халогени.Не знам дали има разлика в захващането за различните години.Силова...ами така и така съм му планирал в някакъв етап едно окачване с цел 32-33-ки просто да се използва момента сега.По принцип идеята ми беше 4 инча лифт на RC и оригинални брони ама...ще го мисля тези дни
          BMW X6

          Коментар


          • #6
            От: Предна броня за WJ

            Здрасти колега, тъи като съм го играл този филм (жена ми реши да влезе в гаража без да отваря вратите и резултата : гаражната врата във гаража джипа на половина вътре , от едната страна дограмата е хваната за тухлена стена и част от стената долу, и в резултат ,чупена броня ,маска и решетката под маската ) има 4 вида брони, от 99 до 2000 бронята и маската са едно цяло като има такива за ларедо които са като синия по горе, и за лимитед като белия , различни брони са. След 2000г. разделят бронята от маската а по късно сменят и халогените , правят ги кръгли като на белия по горе. До колкото съм ги оглеждъл при разглобявяне и сглобяване захващането им е еднакво ( разглабям е за 15 минути и за толкова е сглабям ) , като те съветвам да не си търсиш от морга , аз търсих и навсякаде ми обявяваха цена от 250лв. до 350лв. ( луди хора ) в магазина е 120лв. те ми искат 350лв. ако не е много чупена можеш да я залепиш и после да я китосаш и боядисаш , ама ще знаеш че е лепена , по добре си купи една нова боядисана на основа и си я караи така , та това е от мен.

            Коментар


            • #7
              От: Предна броня за WJ

              В магазина на аутобим е 120лв. и ти я доставят на следващият ден. Разликата от оригиналната е ,че няма масто за никелираните лайсни - стои малко постна.

              Коментар


              • #8
                От: Предна броня за WJ

                Много скоро, ще имам предна и задна броня за такъв Черок! Втора употреба.
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • #9
                  От: Предна броня за WJ

                  Кaкво ще купувaш?
                  Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                  Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предна броня за WJ

                    Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                    Кaкво ще купувaш?
                    Здравей, купих Черок Куадра-Драйв-бензин. Има чисто нов теглич с два ключа, който ще продавам, предна и задна броня и запазен кожен салон. Дойде от Италия с амове Габриел,Усилени, които са доста добри, и джипката е много стабилна с тях.Скоро и тях, ще продавам.
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X