Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4,7 H.O. грее

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4,7 H.O. грее

    Колеги в движение няма проблем, но малко да поработи на място и подминава 100 градуса.
    Перката се включва, но не помага. Какво се случва не знам!?
    Тръгвам и веднага температурата пада където трябва да бъде!
    Помагайте..
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-12-14, 16:21.

  • #2
    От: 4,7 H.O. gree

    Първоначално публикуван от vladi314283 Преглед на мнение
    Pomagaite...
    И не ми обяснявай, че собственик на 4.7 НО няма пари (или в неговата част на света няма) за кирилизатор или кирилична клавиатура ......водна помпа
    П.П. за сега - БИИИИИП
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: 4,7 H.O. gree

      Прощавай колега за езика.Пиша от телефон и на него ми е по лесно на латиница.Както и да е.Водна помпа значи казваш.Не бях сменял до сега.Колко пари е горе долу

      Коментар


      • #4
        От: 4,7 H.O. gree

        213 лв. е амереканската водна помпа, а мексиканската е 160лв.
        Аз залагам на радиатор, с сигурност е запушен повече от 70% и не може да се охлажда на място, а като тръгнеш от студения въздух се охлажда.

        Коментар


        • #5
          От: 4,7 H.O. gree

          Днес смених мойта 150 лв.Валео. Не грееше ама се разтрака.
          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
          Това е положението.

          Коментар


          • #6
            От: 4,7 H.O. gree

            Звънни.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: 4,7 H.O. gree

              И аз съм поръчал такава.В понеделник ще я сменям

              Коментар


              • #8
                От: 4,7 H.O. gree

                Радиатор е пален с калл.А и на перката нещо се съмнявам.Мисля да му сложим обикновена с виско муфа и нов радиатор

                Коментар


                • #9
                  От: 4,7 H.O. gree

                  Радиатори какви ли не и цени какви ли не в уест цена 380 лв.,а иначе намерих bolk на 200 лв.Кво ше кажете колеги!?

                  Коментар


                  • #10
                    От: 4,7 H.O. gree

                    Нали ти казах че е радиатора , вече съм го играл този филм , сега си поръчаи радиатора от вест ауто по номера на рамата да ти излезе точния за модела, че са много видове и гаранция че ще вземеш някои друг и после ще си седи в гаража ти

                    Коментар


                    • #11
                      От: 4,7 H.O. грее

                      Ок.Благодаря ти колега!

                      Коментар


                      • #12
                        От: 4,7 H.O. gree

                        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                        Нали ти казах че е радиатора , вече съм го играл този филм , сега си поръчаи радиатора от вест ауто по номера на рамата да ти излезе точния за модела, че са много видове и гаранция че ще вземеш някои друг и после ще си седи в гаража ти
                        Не може ли дa го смени с прaвилния??? Или не приемaт връщaне вест aуто?
                        Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                        Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                        Коментар


                        • #13
                          От: 4,7 H.O. gree

                          Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                          Не може ли дa го смени с прaвилния??? Или не приемaт връщaне вест aуто?
                          Като им се обадиш за радиатор ще те питат направо за номера на рамата да няма разминаване, не че няма да можеш да го смениш после но си е главоболие тва.

                          Коментар


                          • #14
                            От: 4,7 H.O. грее

                            Фабричният номер на радиатора за 4.7HO (Engine code EVC) би трябвало да е 52079883AD. Ето един вариант http://www.ngrbg.com/node/35552. Навремето си търсих за 5.9 и бяха много любезни.
                            Ако пазаруваш от интернет, този идва за 260лв - http://www.ebay.de/itm/KUHLER-MOTORK...-/261624817433
                            В английския ebay дори може и малко по-ниска цена да намериш.
                            Малко инфо за твоя двигател и разликите със стандартния 4.7 - http://www.wjjeeps.com/ho_engine.htm

                            И да добавя, виско-муфата ще спъне малко двигателя, за 5.2/5.9 разликата само от муфата беше дадена ок. 20коня
                            Последно редактирано от nick1; 10-12-14, 18:48.
                            ZJ 5.9 (x3.5)

                            Коментар


                            • #15
                              От: 4,7 H.O. грее

                              Нов радиатор и дифузьор с виско перка на ho- то.Вече не грее.Само е малко по шумен иначе е ок.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X