Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee/ Liberty: Сервизна кампания (Safety Recall)!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Jeep Grand Cherokee/ Liberty: Сервизна кампания (Safety Recall)!

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Дедо, отдавна явно не си контактувал с официални сервизи Не се майтапих - никой не може да те задължи да направиш дадена допълнителна интервенция в този сервиз.
    Разбира се смяната на дисковете бе извършена моментално в друг сервиз, където имаше по-хубави дискове от тези, предложени в официалния сервиз (за цената да не говорим)...
    Лошото е че съм ( и си контактувам ), а и аз не се майтапя, та пусналия темата да се чувства поканен да ми дойде на гости да лочим кафе и да си клюкаме за...сервизи.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #17
      От: Jeep Grand Cherokee/ Liberty: Сервизна кампания (Safety Recall)!

      Здравейте Бандити ,
      нямаше ме за около 10-тина дни, сега отново съм на линия.

      BatGeorgeone, благодаря ти!
      slowtraveler, входящата поща е разчистена .
      дядо владо, щом трябва ще се лочи .

      А между другото, мога да проверявам и за други сервизни кампании (не само М35), като ми изпращате номер на рама на конкретен автомобил.

      Коментар


      • #18
        От: Jeep Grand Cherokee/ Liberty: Сервизна кампания (Safety Recall)!

        Днес Reuters пуснаха статия за проблема с въздушните възглавници на Takata, който се точи последните години:
        http://www.reuters.com/article/2014/...0J00IK20141116

        Накратко, засегнати са Хонда, Крайслер, Тойота, Нисан, БМВ, Форд и вероятно още други производители, които вграждат въздушни възглавници на Takata в автомобилите си. Само през последните 6 години поне 5 смъртни случая се приписват на този дефект, при който въздушната възглавница на пътника до водача се е разкъсала при отваряне и из цялото купе са полетели метални отломки. Всички 5 смъртни случая са настъпили в автомобили на Хонда, като 4 от тях са в САЩ и 1 в Малайзия.

        Аз минах през сервизната акция на Крайслер/Балканстар от тази тема през лятото, като на мен ми обясниха, че проблемът бил в риск от самоволно отваряне на въздушна възглавница. За целта слагат нещо по ел. веригата, така че да няма големи амплитуди, които да предизвикат такова отваряне.

        Не знам дали случаите са свързани.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X