Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчка или с автомат по гората?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръчка или с автомат по гората?

    Колеги от известно време ме гризе една мисъл дали да сложа автоматична скоростна кутия на Wranglera yj 4.0 . Разлика във вървене ще има ли?доста мои приятели са с автомат, намерил съм кутия но дали ще пасне на купето и на останалите неща по джипа?
    Ако е сложно и трудно хич даже няма да се занимавам.
    Д-р Марин–Dentist
    Wrangler:4.0L :))

  • #2
    От: Ръчка или с автомат по гората?

    Трябва ти добър електричар.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Ръчка или с автомат по гората?

      Ръчката винаги ми е харесвала повече,ремонтно пригодна е и върху нея влияе фактора водач.Няма как да не пасне ако я има на същия мотор заводско,най много да трябва да е демферен маховика...
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        От: Ръчка или с автомат по гората?

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        .... маховика...
        Маховик е хидротрансформатора (на тяхен език торкконвертор). После зад редовия 6-так седи или 42ЕрЕ(УСА) или АВе4 (Джап.) и двете са с електронно управление. Първата донякъде може и без комп, ама..... После трябват и тръбички до муцуната, а там трябва радиатор на АТФ-а. Малка промяна в лоста за управление на скоростите, а и дължината на карданите....на първо четене и без рАкия това.
        П.П. а и долния ляв педал ще си умре сиротинка ненатискан ....
        П.П.2 ...сипАх си рАкия, избистИ ми се - на "Вранглер" (заводски) се слага по-късата 32ЕрХаш без комп....ако намери?
        Последно редактирано от дядо владо; 27-01-14, 18:13. Причина: П.П.2 + рАкия :)
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Ръчка или с автомат по гората?

          Благодаря ясно иначе скоростите са от черок но така като слушам по добре да не се захващам...
          Д-р Марин–Dentist
          Wrangler:4.0L :))

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X