Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

    Здравейте, джипа е производство 93-та година 5,2 V8 Долния дисплей на който показва дата час грешки отворена врата и т.н. ми създава проблем и работи когато си поиска. Повечето пъти след продължително сваляне на акумулатора заработва и след това минава известно време и спира да показва запалката също работи на пресекулки, но не са в синхрон. Свалях го с мисълта че буксата отзад се е извадила но се оказа че си е наред. Някой имал ли е такъв проблем и има ли решение. Ако някой има работещ такъв моля предложете оферта.


    Поздрави
    Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

  • #2
    От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

    Вероятно някоя маса в таблото се губи, ама само гадая. Или лоши спойки?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Вероятно някоя маса в таблото се губи, ама само гадая. Или лоши спойки?
      Направи ми впечатление че като го свалях щипките бяха намазани с течен метал което ме навежда на мисълта че е ремонтирано някога и най - вероятно си е изпяло песента.
      Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

        Реших да пиша в темата на колегата и аз да попитам за моя долен дисплей. Постоянно мига и от време на време свети индикация за нещо на предното стъкло и на предния капак. На какво се дължи това. Ето и снимка за да се конкретизират нещата
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1097.jpg
Прегледи:1
Размер:87.9 КБ
ID:5544551

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

          Хахахае нищо не се вижда на снимката.... какво ти пише като текст когато светка нещото?
          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

          тел. 0897818449

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

            Мигането на челното стъкло е за ниско ниво на течност за чистачки,а на моя индикацията на преден капак е за нивото на маслото в двигателя

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

              За текста незнам... нещо на италиански е и не мога да разбера. Не се вижда нищо понеже не съм уловил точния момент когато светва. Течност за чистачки наистина нямам, но нивото на маслото си е ОК. Сменяно е преди 150 км.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

                Буксата в която влизат кабелите е калпава и се губи връзка, а понякога се скапват и пистите зад буксата. Чест проблем е, на мен ми се губи кабела от сензора за антифриз и свети чертата пред капака.
                Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                LZ1POP

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

                  Добавка към съветите горе - смени си езика да не е на италиански:
                  1. Държиш натиснат SET бутона и даваш на контакт. Ще изпише "Language", или както там е "език" на италиански.
                  2. Изреждаш езиците със SELECT бутона
                  3. Натискаш SET да потвърдиш

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с долен дисплей на Grand 5.2 V8

                    При мене имаше мигане на дисплея и светеше всичко що може да свети.Май беше от бушоните-пръсках ги с контактен спрей.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X