Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

    Здравейте колеги къде мога да сменя маслото на скоростната кутия на zj 4.0 с мое масло и филтър.Живея в София в студентски град ако има на около ще е добре
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
    Toyota Hilux III

  • #2
    От: ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

    щом искаш близо до Ст.град, аз съм сменял в сервиз автоматик /гугълни!/ имат и гарнитури.......... за мое успокоение им стоях на главите докато го сменяват. беше 35 лв. но певди години.............. иначе съм сменял после и за 20 при гаражен майстор, ама на другия край на София
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

      Kараш по прекия път покрай зоопарка и излизаш на Билата на Черни Връх, завиваш на ляво към околовръстното и след двеста метра от дясно ще видиш надпис "ремонт на автоматични скоростни кутии".
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

        За да не се повтарят дискусии каква е кутията, дали си взел правилната течност, филтър и т.н. - по избор: Дядо Владо тук, Влади333 тук или при Еди Рангелов на бул. "Владимир Вазов" 120. Не са близо до Студентски град, но със сигурност познават цялата гама на Jeep и няма шанс да допуснат грешка.
        За контакт с тях - намираш някое тяхно мнение, телефоните им са в подписа.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Kараш по прекия път покрай зоопарка и излизаш на Билата на Черни Връх, завиваш на ляво към околовръстното и след двеста метра от дясно ще видиш надпис "ремонт на автоматични скоростни кутии".
          анджък де, туй е сервиз автоматик, в сайта им има адреса, ама нали сме под наблюдение к'ви линкове ще даваме, се правим на маймуни
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: ПОМОЩ ЗА СМЯНА МАСЛО НА АСК НА ZJ 4.0

            Благодаря ви колеги мисля,че информацията до тук ми стига напълно
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
            Toyota Hilux III

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X