Обява

Свий
Няма добавени обяви.

три въпроса за Чероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • три въпроса за Чероки

    1.Термометъра за отчитане на външната температура ми показва с около 15 градуса по-висока от реалната температура,само при мен ли е така?
    2.В балкан стар Пловдив ми казаха ,че моят Дип(Чероки 97год.) не може да се закача на компютар за да се тества АВС на спирачките,защото е стар(лампата на АВС ту си свети ту си изгася сама).Това истина ли е?
    3.Адрес на добър сервиз или майстор за Джип в София,Пловдив или Ст.Загора?
    Ако някой продава книжката за експлоатация на Джип Чероки 97г. на български или английски моля да пише.

  • #2
    До: три въпроса за Чероки

    Колега използвай бутона търсене ....... и че намериш отговор на всички твои въпроси!!!
    "Книжката" я има тук в форума, както и всичко друго!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: три въпроса за Чероки

      А и все пак пиши от къде си?

      Относно температурата .... вероятно нещо се е ... прецакал. Сменя се с друг, може и втора употреба.

      Другото кажи все пак каква ти е машината ... ZG ... или ..??
      Какъв мотор ...???

      А, ако е чак толкова на умиране ..... ела и ще я сборим ..
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: три въпроса за Чероки

        Първоначално публикуван от gravidis Преглед на мнение
        1.Термометъра за отчитане на външната температура ми показва с около 15 градуса по-висока от реалната температура,само при мен ли е така?
        2.В балкан стар Пловдив ми казаха ,че моят Дип(Чероки 97год.) не може да се закача на компютар за да се тества АВС на спирачките,защото е стар(лампата на АВС ту си свети ту си изгася сама).Това истина ли е?
        3.Адрес на добър сервиз или майстор за Джип в София,Пловдив или Ст.Загора?
        Ако някой продава книжката за експлоатация на Джип Чероки 97г. на български или английски моля да пише.
        1. Датчика за външната температура трябва да е някъде отпред до радиатора. Предполагам че е откачен и сега е по на топло.

        2. Режи буксите на датчиците и ги запоявай. Само да не объркаш кабелите.

        3. Не знам.

        Този форум е най-голямата книжка за експлоатация на Джйип.

        Коментар


        • #5
          До: три въпроса за Чероки

          1. Датчика за външната температура е точно пред радиатора, зад декоративната решетка.

          2. В Софииския Балкан Стар закачиха моят Гранд и си изпя всичко буксата за АBS-а е под волана от дясно а за двиг. е под чистачките.
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            До: три въпроса за Чероки

            Първоначално публикуван от gravidis Преглед на мнение
            3.Адрес на добър сервиз или майстор за Джип в София,Пловдив или Ст.Загора?
            Пиши ми на лично ще ти дам телефона на добър сервеиз в Пловдив само за АБС-и,ще те оправят.
            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

            Коментар


            • #7
              До: три въпроса за Чероки

              По отношение лампата за АВС имах подобен проблем на Голф и се оказа зацапани планките с процепите на колелетата и то на едно почистих ги хубаво с четка да лъснат ясно процепите и спря да ми светва и гасне произволно

              Коментар


              • #8
                До: три въпроса за Чероки

                gravidis@abv.bg Jivko 0888955713 Svilengrad

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X