Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rough Country в България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Rough Country в България?

    Има ли някой официален представител на въпросната марка, и ако да - моля за контакти. Извън тях, други някакви готови Suspension Kits - къде мога да намеря в България? Става дума за WJ 2000 година. Говоря за нещо бюджетно... Благодаря предварително!
    "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

    2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

  • #2
    От: Rough Country в България?

    хахахах аз май )) 12-13 кита сме им докарали , ма комисионна не са ми плащали
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

    тел. 0897818449

    Коментар


    • #3
      От: Rough Country в България?

      Самите Rough Country отказват да шипват overseas, което значи че ти трябва посредник или техен представител, ако искаш да си вземеш нещо от тях.
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • #4
        От: Rough Country в България?

        Колега Жоро, ти си моя човек! Ще се чуем скоро.... /а и плащам комисионни, във вид на бира, ракия и други благинки... / Добре де, няма ли някой Европейски представител, да спестим тези няколкостотин Евра доставка от там?
        "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

        2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Rough Country в България?

          Изчакай малко и Жорката така или иначе ще организира контейнер или някой друг ще го направи, като elbgt и ще може да ти докарат каквото си поискаш. През останалото време им кради готови идеи из темите за лифтове

          п.п.
          Разбира се, Жоро не пие, та той е спортист....................ъ спиртист де

          Коментар


          • #6
            От: Rough Country в България?

            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
            Жоро не пие....
            Ам'чи тоз куга умре, та ни съм рАзбрал......
            П.П. .....и "Мишиморка" е с "Ръф кънрти", реши какво искаш, ще дойде....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Rough Country в България?

              Оглеждам се и аз за лифт на WJ, и чета ли чета...Rough Country или Iron Rock Offroad?
              4" китове са на едни цени, а в щатите нещо недолюбват RC...дали има причина...
              Съвсем друг е въпроса, за какво ще се ползва след лифта!

              Та ако се заформи поръчка, ще се закача и аз!

              Коментар


              • #8
                От: Rough Country в България?

                Всички чакаме някой да се съгласи да организира едно пале с 4-5 лифта.... но съпротивата е голяма... Иначе е мисля към 400 долара с контейнер и през фирмите на пазара, което ще рече, че ако се организираме 4-5 човека можем да преговаряме
                Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                UaZ 469B

                Коментар


                • #9
                  От: Rough Country в България?

                  Около 700$ е палето, скоро ше имам отговор.
                  Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                  тел. 0897818449

                  Коментар


                  • #10
                    От: Rough Country в България?

                    Колега, мен ме брой с един от тези два кита, като дойде ред на поръчката :

                    http://www.ironrockoffroad.com/Merch...egory_Code=WLK

                    или

                    http://www.roughcountry.com/jeep_wj_2.html

                    Скромно, 2 инча само, но не ми се преправя кардан, това ми е проблема. Куадра твърди, че ще влязат 31-ци спокойно при него, а мен това ме устройва.

                    Ако не са на RC, ще има ли проблем с комбинирането на обща доставка в този случай?
                    Последно редактирано от Samuil; 05-08-13, 14:42.
                    "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                    2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Rough Country в България?

                      Първоначално публикуван от bubi Преглед на мнение
                      а в щатите нещо недолюбват RC...дали има причина...
                      Да ти кажа и аз не знам защо ги недолюбват. Може би защото нямат продукти във високия клас и като цяло бълват нискобюджетни джунджурий. Моят първи лифт кит бе от тях и като изключим калпавите уретанови втулки на линковете всичко останало след 3 години тормоз не е мръднало. Е останали са части от линковете и задните амортесьори, но и това което вече съм демонтирал е в добро здраве. Освен това са и пичове. Като им ревнах, че след 100 км всички подобия на джони джойнтове хлопат и са с по 1 см луфтове ми изпратиха безплатно пълен комплект накрайници с тампони и втулки от според тях по издръжлив материал. А цената на тези накрайници дефакто е половината от тази на целия кит. Още си седят тия "джони джойнтове" лъскави и недокоснати, защото аз още преди да ги получа бях сменил всички уретанови втулки на оригиналните накрайници с полиуретанови, които и до днес не са мръднали. Общо взето не мога да кажа нищо лошо за този производител поне според собствения си опит. Амортесьорите им са направо неубиваеми. Аз все още съм с техните 10 инчови задни амортесьори, които в петък ще пенсионирам, но след мен отиват да служат на една състезателна Витарка, защото не дават никакви симптоми за износване или влошаване на работата. А ги нагрявам вече трета година до степен да им изпада боята. А пък вече трети месец ги тормозя с теглото на Rockjock Dana60 и през локвите направо свистят. И нито текат нито изпускат. Какви са тези амортисьори направо не знам...

                      едит/

                      да уточня... става дума за модела амортисьори Performance 2.2, които са в комплектацията на по-високия им клас китове. За по-евтините им модели амортисьори нямам идея как са.
                      Последно редактирано от elbgt; 05-08-13, 16:21.
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Rough Country в България?

                        Уау! Такова положително мнение за RC се среща рядко и в амеркикански форуми, дето основното им предимство било aftersales support, който пък нас не знма колко ни грее... А бях решил за Rusty's навместо RC.

                        p.s. Как возят Performance 2.2 - пише на няколко места че били доста твърди?

                        @Samuil - тоя RC кит дето си избрал е за жигули -
                        Does NOT fit AWD models.
                        Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                        UaZ 469B

                        Коментар


                        • #13
                          От: Rough Country в България?

                          Перф. 2.2 - само положителни мнения съм чул за тях ... а и карам такива де )) Екстра са ми на мен като возия, въобще не са твърди.
                          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                          тел. 0897818449

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Rough Country в България?

                            Здравейте, и аз чакам за начин на докарване на http://www.roughcountry.com/jeep_zj_3.html. Така че колеги, ако организирате нещо и аз се включвам.
                            П.П. Жоро писах ти лично преди няколко дена, но пощата ти е пълна
                            Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                            0886/872-646

                            Коментар


                            • #15
                              От: Rough Country в България?

                              Аз също доскоро ползвах окачване на Rough Country - 4,5 инча на XJ.
                              Продадох джипа, затова не позлвам вече.

                              elbgt го каза, но и при мен тези втулки на джойнтовете се иносиха бързо до степен, че малко потропваха. Мен не ме дразнеше, така че си навъртях едни 15000км с това окачване. В упътването на окачването пише, че имат нужда от донатягане след 1000 мили и след това на по-голям пробег. Това е за да се обира луфта от изнсването на втулките.
                              Амортисьорите ми бяха от по-ниската серия на Performance 2.2, които по времето, когато купувах кита се предлагаха като по-скъпа опция на стандартните Nitro 8000.
                              Аз ползвах Nitro 9000 серията, които бяха с малко доплащане на стандартната 8000 серия.
                              От качеството на окачването съм много доволен. Нищо друго не е мръднало за 2 годишно ползване и 15000км по чукарите, освен един шарнир на трак бара, който рециклирах, един скъсан болт на биалетката. Новият модел на трак бара е с унибал, което показва че от фирмата подобряват непрестанно продуктите си.
                              В момента предлагат само два вида амортисьори 2.0 и 2.2 серията, които всички казват че са по-добри от старите. Предложиха и ребилд кит на полиуретановите втулки за джойнтовете си, защото много хора се оплакваха от тях, нещо което друга фирма не съм видял да предлага. Ако наистина другите фирми ползват по-качествени материали и това не е нужно ще го разбера, но ако втулката приемем, че е консуматив то какво става като се износи.
                              Аз още търся стругар, който да работи с мек материал, но без успех. Остава си ми единствено варианта с ребилд кита на оригиналната фирма.

                              Друга марка не познавам от личен опит, затова не мога да сравня. Ясно е, че това е една от най-изгодните специализирани фирми, ясно е че продуктите й са двойно по-евтини на други, но на мен ми вършат страхотна работа и сега пак ще си купя окачване от тази фирма.

                              Друга сравнително изгодна фирма е Rusty's. Този сайт е със страхотно предлагане. Много по-богато от това на Rough Country. Има толкова много специализирани продукти, че ми е трудно да ги разгледам всичките.
                              Iron Rock също имат добро предлагане и ги хвалят по форумите като качество.

                              Хубавите и скъпи марки са Clayton, Rubicon Express и др.

                              Положението що се касае до мен е или Ръф кънтри или нищо, защото другите фирми, които предлагат сходни продукти на двойно или тройно по-високи цени определено ми идват извънбюджетни, а със стоков джип не изпитвам такава радост, каквато с лифтнат от Rough Country.
                              Хубавата им страна е, че са наистина отзивчиви както на телефон, така и на live чата. Предлагат наистина изгодни продукти и се стремят да ги подобряват непрестанно. Шипват доста бързо.

                              Честно казано с най-голям кеф ще си купя продукт пак от тях, пък нека да си ги плюят. Аз съм пробвал вече и съм доволен.
                              То има хора, които плюят непрестанно по адрес на Jeep, но това не значи, че моят не ми върши работа и не си го обичам, даже напротив.
                              Има по-хубави джипове и продукти, но въпросът е дали може да си ги позволиш, щото иначе няма смисъл да си говорим.
                              Последно редактирано от verter; 05-08-13, 19:40.
                              Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                              0888/00-55-37

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X