От: grand cherokee 4.7 загрява много. ПОМАГАЙТЕ
Залагам на задръстен радиатор.
Залагам на задръстен радиатор.
ефект никакъв пак същото както преди, направо полудях вече и днес си поръчах и водна помпа американска за 212 лв. от скорпиона 13 , имаше и мексиканска за 140 лв. ама нали е американка ко да я прая, утре 6те е при мен и ще пиша какво е станало.
ефект никакъв пак същото както преди, направо полудях вече и днес си поръчах и водна помпа американска за 212 лв. от скорпиона 13 , имаше и мексиканска за 140 лв. ама нали е американка ко да я прая, утре 6те е при мен и ще пиша какво е станало.
ефект никакъв пак същото както преди, направо полудях вече и днес си поръчах и водна помпа американска за 212 лв. от скорпиона 13 , имаше и мексиканска за 140 лв. ама нали е американка ко да я прая, утре 6те е при мен и ще пиша какво е станало.
ефект никакъв пак същото както преди, направо полудях вече и днес си поръчах и водна помпа американска за 212 лв. от скорпиона 13 , имаше и мексиканска за 140 лв. ама нали е американка ко да я прая, утре 6те е при мен и ще пиша какво е станало.
В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар