Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам проблем

    Привет колеги,карам чероки 3.7 спорт автоматик и проблема е че от време на време губи тяга-направо не варви,натискам педала до дупка и нищо,все едно се мачи колицата и не мога да разбера защо.
    Моля ако някой знае нещо или нещо се съмнява нека да сподели,ще му бъда благодарен
    Kawasaki GTR 1400

    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

  • #2
    До: Имам проблем

    И аз имам същия проблем с Фолксваген Шаран! Като почне да не ще да върви го гася, изчаквам няколко секунди, пак паля и проблема временно отпада!
    Нямам представа какво е и ще се радвам ако някой даде съвет!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      До: Имам проблем

      Здравейте,

      Стрелям на халос но с включено 6то чуство - загряла електроника...инак бих предположил и друго ама не карате коли на годините на УАЗ, там май прави така от прегряла горивна помпа...

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: Имам проблем

        Това е заради електронния педал на газта... Отиди на хубава диагностика, ще си покаже къде го боли... Понякога даже не си познават педала за газта
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Имам проблем

          Ами не знам какво да кажа ама аз виждам жило да отива от педала на -горе
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #6
            До: Имам проблем

            Ахам...и върти една гадна дивотия с бая кабели дето влизат в нея.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Имам проблем

              А Фолксвагена да не е tdi? Ако е, виж първо отдушниците на резервоара!

              Коментар


              • #8
                До: Имам проблем

                Колега, ти като пишеш такива неща поглеждаш ли първо в кой форум си?
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Имам проблем

                  Поглеждам! Ама за черокито незнам нищо, а по горе има питанка за германска народна кола.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Имам проблем

                    А, само това оставаше да се случи в jeep да сложат двигател от Фолсваген
                    B+

                    Коментар


                    • #11
                      До: Имам проблем

                      Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                      Поглеждам! Ама за черокито незнам нищо, а по горе има питанка за германска народна кола.
                      Ми ползвай цитат като мен сега и ще е ясно за какво става въпрос
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Имам проблем

                        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                        А, само това оставаше да се случи в jeep да сложат двигател от Фолсваген
                        Пепел ти на езика
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Имам проблем

                          Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                          А Фолксвагена да не е tdi? Ако е, виж първо отдушниците на резервоара!
                          Аха, tdi е!!
                          Ще проверя!Благодаря.
                          Ама не е като да не му стига горивото, а се форсира но не върви!! Мислех си да не е нещо с електрониката на автомата!!
                          А дали и фолксвагена има такава джаджа - електронна газ?!!
                          П.С. Извинявам се, че се напъхах в чужда тема, ама проблема ми прилича на проблема на колегата!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            До: Имам проблем

                            ако си със автоматични скорости ми мирише на скоростна кутия която ше издъхне до 5000км. Запали свещ в църквата да не е това.
                            Или ти е автоматика, или двигателя, но по принцип ако е двигателя досега щеше да започне да пуши.
                            Съжелявам за разочарованието, но мисля че ти скоро ще имаш голям ремонт.
                            дано да съм грешен.
                            CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                            http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                            http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                            Коментар


                            • #15
                              До: Имам проблем

                              Да с автоматични съм,но пропуснах да кажа след кои момент започна да прави така
                              Значи преди месец си бях в България с нея,преди да си тръгна обаче имах проблем с акумулатора и се наложи на няколко пъти да го свалям и да пробвам други които така и не паснаха на гнездото на жипката ми,така или иначе се прибрах така.
                              В България покарах така известно време но доиде момента в които акумолатора отказа тотално и колата се побърка,започнаха да щракат ключалките на вратите и да пресвятка таблото като лудо.
                              След като ми дадоха ток всичко се управи и успях да запаля,веднага си взех нов акумолатор но след това вече нещата се объркаха и започна това запъване.
                              Правих пална диагностика в балканстар и ми казаха че всичко по колата е в ред,единствено ми казаха за скоростната кутия че е вдигала повече от допустимата температура но това беше няколко дни преди това понеже ходих до Велико Търново и тогава направо ми се скосиха нервите и давах газ като луд.
                              Дано не е скор.кутия че лошо-след случката съм минал около 6500-7000км
                              Kawasaki GTR 1400

                              Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X