Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони за двигателя на гранд 3.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампони за двигателя на гранд 3.1

    Доста порових ,но не успях да намеря писано за смяна на тампоните на двигателя.Интересува ме оринтировачна цена и дали е сложна смяната.
    Jeep Гранд Чероки 3.1

  • #2
    От: Тампони за двигателя на гранд 3.1

    Миналата година питах и в двата магазина за авточасти. В единия казха "няма", в другия дадоха твърде висока цена за тоя джип и срок на доставка. Но, по добре вземи им звънни и питай, щото може да са се променили нещата.
    А иначе, смяната не е сложна - само хамалогия.

    Коментар


    • #3
      От: Тампони за двигателя на гранд 3.1

      Здравей колега, преди 8 месеца минах: по същия път макар че моя беше с 2.7 црд голямо търсене падна за налични по магазините ма нямаше никъде или срока беше много дълъг за доставка.
      Моите бяха алуминиеви стойки с тампони в тях, опитах се да намеря подобни размери и да ги подменя от друг модел кола но не намерих, накрая си поръчах от мобиле втора употреба с опция за проверка да не са скъсани и получих почти нови за 250 лв. Двата.иначе нови са около 450 лв.единия.за смяната дадох около сто лева май беше, нещо такова.само съм ти помогнал и успех!
      Mercedes-Benz GL 500

      Коментар


      • #4
        От: Тампони за двигателя на гранд 3.1

        Благодаря ,за инфото за сега ще отложа смяната .При мен единият е закъсан и се усеща къто се подаде рязко газ ,иначе не тресе и не се усеща.
        Jeep Гранд Чероки 3.1

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X