Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

    Здравейте,
    следващия контейнер в който ще имаме едно пале е планувано да напусне САЩ края на април и да е тук края на май.
    Все ище има свободно място и ако някой се нуждае от нещо едрогабаритно от САЩ може да ми пише или звънне.
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

    тел. 0897818449

  • #2
    От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

    Ей Жоре...да ми не забраиш пружините!!!Овърлендовите!!!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #3
      От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

      Затова и пуснах темата да няма забравени и забравили , че съм говорил с поне 4-5 човека досега.
      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

      тел. 0897818449

      Коментар


      • #4
        От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

        Жоре, за маслата в другата тема или тук. Да припомня - 12 л. ATF+4 за скоростната ( четиристепенна 42RE) плюс гарнитура и филтрите - ти знаеш какво трябва при смяна на маслото нали! И пиши на лично, колко парички и в коя сметка да ги снеса ...
        Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
        O8867З7I78

        Коментар


        • #5
          От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

          Аз сигурно ще поръчвам верига за раздатка до тогава, не е голямо, но пък сигурно ще е по-лесно и евтино ако дойде с други неща. Ако може кажете как да стане. Така де, адрес за доставка там предполагам ще трябва?

          Коментар


          • #6
            От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

            @Савата - темата с маслата ще я дигна и нея, но те имам предвид де. ГАрнитура и филтър ще имаш също , ще ти дам цени до средата на април когато ще събираме парите.
            @Насов - няма проблем да ти поръчаме и веригата с контейнера, прати ми линк къде я има да ти калкулирам цена.
            Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

            тел. 0897818449

            Коментар


            • #7
              От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

              Здрасти Жоро,като имаш информация прати крайни цени на маслото за раздатката и това за хидравликата.

              Коментар


              • #8
                От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                Раздатка 242HD за мен.Линк не мога да ти дам.Додж Дуранго 1999г. 5.2л.

                Коментар


                • #9
                  От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                  Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
                  Раздатка 242HD за мен.Линк не мога да ти дам.Додж Дуранго 1999г. 5.2л.
                  Е това и е проблема на тази митична раздатка - никой не може да даде линк (цена, координати на фирма, на автоморга и т.н.). Не един колега (и аз в т.ч.) е търсил пущината, вкл. и на място в САЩ! Много трудна работа е намирането и (предполагам най-вече заради малките бройки в сравнение с останалите, в които е произведена/се произвежда). Дано да имаш късмет! Ако успееш - пиши от къде и как...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                    Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    следващия контейнер в който ще имаме едно пале е планувано да напусне САЩ края на април и да е тук края на май.
                    Все ище има свободно място и ако някой се нуждае от нещо едрогабаритно от САЩ може да ми пише или звънне.
                    От къде ще тръгваа и как можем да си поръчаме нещо
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • #11
                      От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                      Тръгва от Флорида, най- добре да се свържете с мен и аз да ви поръчам нещата , като предварително ще ви калкулирам и цената за доставката в предварителни граници.
                      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                      тел. 0897818449

                      Коментар


                      • #12
                        От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Е това и е проблема на тази митична раздатка - никой не може да даде линк (цена, координати на фирма, на автоморга и т.н.). Не един колега (и аз в т.ч.) е търсил пущината, вкл. и на място в САЩ! Много трудна работа е намирането и (предполагам най-вече заради малките бройки в сравнение с останалите, в които е произведена/се произвежда). Дано да имаш късмет! Ако успееш - пиши от къде и как...
                        У Ибей има десетки бройки,стига да си добре с ингилизкия.Друг е въпроса какво е състоянието в което ще ти я пратят.Ма кола и жена –на късмет както са казали.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                          аз се записвам със следните неща:
                          1.Амортисьор за кормилните щанги ( Steering Damper ) ,гледам има различни модели и цени от $20 до $50?
                          2.Филтър + гарнитурите за автоматична скоростна кутия
                          3.Масло ATF+4 ако е Mopar
                          4.Свещи 8бр марка която избереш ти,като по-добра
                          Може да ми дадеш примерни цени с доставка

                          Като до април ще има още две три неща...

                          Всичко това е за: 1998 JEEP GRAND CHEROKEE 5.9L

                          Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                            Жорко май ресори ще поръчвам, ама като се върна ще ти кажа

                            Коментар


                            • #15
                              От: Доставка на неща от САЩ с контейнер за края на МАЙ

                              Жоро, а ония моите работи за "Liberty"-то не могат ли в този контейнер да се включат ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X