Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е и аз да ревна едно ....УРААА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

    Е, ако са с посока или имат определена страна за външна /outside/, тогава спазването на препоръката за ротация на гумите се усложнява. Ако се приложи някоя от горните схеми, ще трябват едни демонтажи, монтажи, баланс - става скъпичко "удоволствие". Тогава освен да се направи проста замяна на предни със задни, както той го е направил.
    А за наклона - да е наклон, да е наклон, колко да е този наклон? Чак да влияе постоянно на управлението на Libby - не ми се вярва, `ма знае ли човек? Карал съм до миналата година с Bridgestone Dueler 694, сега съм с Kumho 798. До сега не съм имал подобно усещане да тегли на една страна. Но, никога не е късно да установя и подобен ефект с някоя определена марка или модел гуми.
    Поздрави!
    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
    First impression is not always true. Get inspired.
    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
    Reading is sooo boring, unlike writing!

    Коментар


    • #47
      От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      При посока какъв ще е проблемът?
      Бистрили сме го, ама трябва да се свалят от джантата иначе не може. Това ако нямат означение вътре/вънка или леви/десни, когато това тотално не става.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Бистрили сме го, ама трябва да се свалят от джантата иначе не може. Това ако нямат означение вътре/вънка или леви/десни, когато това тотално не става.
        За леви и десни ясно. Аз за това питах само за посока. Ако ти "тегли" на някъде и стенда на Крум показва, че е наред всичко, лакво друго ще правиш....
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #49
          От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

          Гумите са BFG A/T.Според тази схема задните сьм ги преместил правилно.Едва ли предните,които отидоха отзад ще продьлжават да правят проблем.С цялото уважение кьм Крум ще направя втора проверка.Дядо Владо ми каза за още един колега в дружба.Ако може пояснение кьде да го тьрся.VLADI333
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #50
            От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            За леви и десни ясно. Аз за това питах само за посока. Ако ти "тегли" на някъде и стенда на Крум показва, че е наред всичко, лакво друго ще правиш....
            Ще си смениш гумите. Ако пак дърпа ще видиш дали не са ти различно дълги носачите. Случвало се е.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

              Той е търговски представител и няма да е реклама. Ето тук има информация за мястото на сервиза на vladi333.
              Успех!
              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
              First impression is not always true. Get inspired.
              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
              Reading is sooo boring, unlike writing!

              Коментар


              • #52
                От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ще си смениш гумите. Ако пак дърпа ще видиш дали не са ти различно дълги носачите. Случвало се е.
                И според тебе Крум това няма да го види ли?
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #53
                  От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                  Не. Ма се от нещо дърпа (това ако наистина дърпа)
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #54
                    От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                    При проверката на стенда обърна ли внимание дали при право положение на гумите волана е прав.
                    При една от предните ми коли след проверка на стенд "ми то всичко и е ОК да изправим волана само" - думи на майстора.
                    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                    Коментар


                    • #55
                      От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Не. Ма се от нещо дърпа (това ако наистина дърпа)
                      Абее...още не сьм толкоз изкуфел че зорлем да си вьобразявам...
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                        Крум си разбира от работата. Щом е казал, че е перфектна, значи е така.
                        Сменяй гумите. Имах същия проблем със зимните гуми. Всякак ги въртях, тегли в дясно. Смених ги с други и заспа...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                          Първоначално публикуван от bobydimi Преглед на мнение
                          При проверката на стенда обърна ли внимание дали при право положение на гумите волана е прав.
                          При една от предните ми коли след проверка на стенд "ми то всичко и е ОК да изправим волана само" - думи на майстора.
                          Не,доверих се изцяло на колегата.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                            Когато отида на майстор аз се доверявам щом съм там и не става дума за доверие , а за това дали правото положение на гумите не е при волан леко в ляво в твоя случай.
                            Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                            Коментар


                            • #59
                              От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                              Първоначално публикуван от bobydimi Преглед на мнение
                              Когато отида на майстор аз се доверявам щом съм там и не става дума за доверие , а за това дали правото положение на гумите не е при волан леко в ляво в твоя случай.
                              В такъв случай, според мен, просто волана ще седи накриво, а не да тегли на някъде.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                Не,доверих се изцяло на колегата.
                                Така е, и аз слагам "диагнози", но понякога искам второ мнение, не става въпрос за компетентност или не, а за случайно навързана последователност от факти, които или веднъж ги има, веднъж ги няма, или излизат извън стандартните проверки и трябва да обърнеш всичко "надолу с главата" за да излезе къде е гадината........
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X