Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

    А ето какво направих днес на камиона , да ме познаете някъде ако се засечем. Поръчал съм си и ника , който ще сложа на страничните стъкла Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:164.4 КБ
ID:5460530Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ново изображен&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5460531

    Коментар


    • #77
      От: И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

      Колеги относно о/д офф когато карам колата и ми сецвключва сам независимо от скоростта не го прави постояно а когато го направи трябва да изключа мотора да заключа колата и да изчакам известно време за да се опари

      Коментар


      • #78
        От: И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

        Първоначално публикуван от menata1 Преглед на мнение
        Колеги относно о/д офф, когато карам колата и ми сецвключва сам независимо от скоростта. Не го прави постоянНо, а когато го направи трябва да изключа мотора, да заключа колата и да изчакам известно време за да се опари
        Не е зле да научиш поне повърхностно българската граматика...... прегряват най-вероятно
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #79
          От: И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

          Честито колега и много безаварийни километри !
          Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
          Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

          Коментар


          • #80
            От: И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

            Колега извинявам се за граматиката но пиша от телефона и понякога ям букви. Относно прегряването как може да се реши този проблем

            Коментар


            • #81
              От: И аз да се похваля , че вече съм горд собственик на Grand Cherokee 4.7 V8

              Първоначално публикуван от menata1 Преглед на мнение
              Относно прегряването как може да се реши този проблем
              Промивка на радиатори (външна) проверка на проходимост на АТФ магистралата, монтаж на допълнителен радиатор за автоматика......ама най-вероятно рециклиране на скоростите ( както и да караш издържат 300-400 000 км.)
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X