Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Логистика при смесване на масло с антифриз Гранд WJ 3.1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Логистика при смесване на масло с антифриз Гранд WJ 3.1

    Алекс,мойте уважения!Куздов е прав-при добра логистика ще може да ти се достави бързо и евтино необходимите части с качество и количествата,необходими при твоите нужди.Но "логиката"на произлезли, да кажа събития(или да не кажа дивотии) преди твойте големи проблеми с този двигател е без определение.Точното определение е:Технически издържано направен мотор ни е скъпо,а който не може да закърпи чувала да не шие.Та баба ти у кръпен чувал не е държала брашно.Туй то.Много криви,та и аз.Та така.Успех!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #62
      От: Логистика при смесване на масло с антифриз Гранд WJ 3.1

      Колеги ,нямаме спор .Това на което държите като терминология, просто се включва в заглавието.Много задълбавате в "логистика на пласмента",но тя се предхожда от информационната.Това според мен е комплексно понятие,като доставките са крайната фаза на процеса.Образно казано, идеята е заради бълха,да не се доставя нов юрган.Въпроса е да се намери бълхата.

      Коментар


      • #63
        От: Логистика при смесване на масло с антифриз Гранд WJ 3.1

        За съжаление закупеният юрган е един от най-предразположените към бълхи от всякакви видове и възрасти.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #64
          От: Логистика при смесване на масло с антифриз Гранд WJ 3.1

          здравей колега вървя по пътя ти и аз с моя индианец направил съм всичко като тебе без проверка на блока и се чудя дали да събирам мотора моля те ако имаш възможност обади ми се на тел 0887402193 Емил

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X