Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

    Колеги на някой трябва ли му двигател скорости и т.н от таквоа чероки? Мен малко неща ми трябват от него и се чудя дали да го взимам, ако има мераклия за двигателя с скоростите и други неща да се организираме или пишете какво ви трябва, че място имам къде да го държа но не ми се занимавас години да разчаствам.

  • #2
    От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

    Да си пропусТнал нещо в предложението?
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

      За 1200лв го дават, но мисля че на 1000ще си стиснем ръцете за целия джип. Мен ми трябва Кормилна кутия всичко около нея, лагери на мостовете, нещо по салона, тавана и жабката ако са читави, може би волана, машинки на централното, общо взето на 1во четене това, дифузьора на перката, компресора на климатика. Двигател, скорости и т.н не ми трябват.

      Коментар


      • #4
        От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
        За 1200лв го дават, но мисля че на 1000ще си стиснем ръцете за целия джип. Мен ми трябва Кормилна кутия всичко около нея, лагери на мостовете, нещо по салона, тавана и жабката ако са читави, може би волана, машинки на централното, общо взето на 1во четене това, дифузьора на перката, компресора на климатика. Двигател, скорости и т.н не ми трябват.

        Здрасти колега доколкото разбирам колата е бензинова. На мен ми трябват за дизеловия варянт някой неща но и от бензиново стават
        тел. ми е в подписа звънни ми да се разберем нещо ако не е късно разбирасе
        JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
        0887 67 08 79

        Коментар


        • #5
          От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

          Еми ако го купя ще ти звънна, сега почивните дни ще ида да го видя.

          Коментар


          • #6
            От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

            Туй нЯщУ раздатка има ли в наличност и каква ли ще да е тя ?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

              Почивните дни отивам да го гледам и най-вероятно купувам. Ако е 242 със скорости като на моя мисля да си ги оставя, макар че Ванката я иска раздатката, но ще видим, ако е различна от моята ще я продам. АКо ще го взимам ще го закарам или при дедоВладо, амкар че там само него го няма, или ще е на вилата на Зелин, да се разкоства.

              Коментар


              • #8
                От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

                то на 2.5 242 има ли въобще ?
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • #9
                  Re: От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

                  Привет, не мога да пускам лични за това пиша в темата. Аз съм с врангел tj 2.5, компресора за климатика, кардани и карета дали ще са еднакви ? ако е така може и да имам интерес и да обменим телефони за връзка.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

                    Според мен компресора може и да е същият, но карданите ще са с различна дължина.
                    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                    http://www.facebook.com/JeepBG
                    LZ1GGC

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купуване на "партия" на чероки 2,5 автомат треснато странично?

                      Ходих да го гледам, реално почти нищо не е същото като при мен, само кормилната кутия даже и самата помпа не е същата, партаймската раздатка е с ръчни скорости, джъмборе е джипа. Просто за мен няма нищо интересно и не го взимам 0899988107 е телфона. двигателя и всичко около него вобще не са засегнати, мисля че и другите важни неща не са, само купето дето е треснато странично. Има климатик и радиатор всичко е здраво.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X