Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

    Подгревни свещи?Давам го като варианта за бавното палене?!Ама да се форсира и гасне?Не си го обяснявам с тях...Много много не разбирам от модерните технологии,най-добре те съветвам да отидеш до един диагностичен сервис,тя колата ще си проговори сама,на компютъра
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #17
      От: ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

      Според мен не е лошо да се направи още една проверка за зацепването на ГНП съгласно данните от каталога.При повреда на KSPS двигателят пали или не , дори същият само да е пукнат и да показва фабричните стойности от омическо съпротивление.

      Коментар


      • #18
        От: ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

        Първоначално публикуван от stasi666 Преглед на мнение
        ПРОБЛЕМА Е ГОЛЯМ, ДЖИПА ПАЛИ, ФОРСИРА СЕ ЗА МОМЕНТ И ГАСНЕ JEEP 3,1TD
        Гълта въздух. Макар и съвсем малко , но гълта. А ако си сменял и горивния филтър , с филтър "менте", вероятността за това предположение е още по - голяма. Какво да се направи - на подкачващия горивопровод прикачи прозрачен маркуч и гледай за въздух в системата - това поне е лесно.

        Коментар


        • #19
          От: ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

          Аndro 160, поради непонятно за мен ограничение с пощата ви пращам съобщението си тук, във форума. Наскоро Ви писах за проблем с джипа ми в Италия, който се наложи да оставя насред пътя. Мислех, че е помпата, но се оказа датчик, идентичен с проблема описан в този линк от вашия форум http://www.offroad-bulgaria.com/show...=136646.Колата вече е в България. Човека с проблема пише, че е поръчал датчика. Може ли да ми дадете информация къде мода да поръчам crankshaft position sensor. Благодаря Ви предварително. Пишете ми във форума или на поща stasi666@gmail.com.

          Коментар


          • #20
            От: ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

            Дизел се форсира сам и загасва Въздух в системата

            Коментар


            • #21
              От: ПРОБЛЕМ JEEP 3,1 TD ПАЛИ ЗА 15-20 СЕКУНДИ, ФОРСИРАСЕ И ГАСНЕ?

              Първоначално публикуван от stasi666 Преглед на мнение
              Аndro 160, поради непонятно за мен ограничение с пощата ви пращам съобщението си тук, във форума. Наскоро Ви писах за проблем с джипа ми в Италия, който се наложи да оставя насред пътя. Мислех, че е помпата, но се оказа датчик, идентичен с проблема описан в този линк от вашия форум http://www.offroad-bulgaria.com/show...=136646.Колата вече е в България. Човека с проблема пише, че е поръчал датчика. Може ли да ми дадете информация къде мода да поръчам crankshaft position sensor. Благодаря Ви предварително. Пишете ми във форума или на поща stasi666@gmail.com.
              Горивната система трябва да е Бош. Всеки що годе сериозен търговец на авточасти Бош трябва да може да го достави.
              Търси с търсачката търговец на Бош.
              Поздрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X