Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за оглед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за оглед

    Здравейте колеги, имам възможност да купя Гранд Чероки 5.2 1996 година, но Гранда е в София, а аз съм от Русе, та питанката ми е, дали някой колега ще може да мине през автокъщата да го огледа на пръв поглед, само да се разбере дали има смисъл да ходя до София, а аз най–вероятно ще искам да отида до Дядо ви, за по обстоен преглед. Джипа се намира в автокъща в гр.София, бул.Т.Александров и ул. Овче поле - 0888902835,
    моят номер е 0887516539 - Георги.
    Предварително благодаря и от сега да отбележа, че за отишлия, почерпка ще има !
    Благодаря предварително.
    Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
    0886/872-646

  • #2
    От: Молба за оглед

    Колега а огледа ли тези който са тук в Русе?Вярно са на по-високи цени но пък съм сигорен , че се коментират а и ще си го огледаш сам и няма да имаш и транспортни разходи и си намаляваш риска от евентуален проблем с джипа в последствие.Ние се наиграхме с един и то здрава машина но пък камари замазани дефекти и още толкова лъжи от продавача.Единствено го помъкнахме насам заради много ниската цена но в последствие си я платихме де
    Uaz 469 2.4 D MB
    KTM 600 ROTAX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
    Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

    Коментар


    • #3
      От: Молба за оглед

      Пиши поне кой точно - цвят, цена, година ?
      Зеления в "мобилето" е критичен.
      "Муцуната" му е по-старата(до 96-та), от снимките люк (шибенещо си) не се вижда, Buy back "екстра" като видя ми се доповръща.....иначе изглежда добре, само ВИН-а да му е читав.....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Молба за оглед

        Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
        ...та питанката ми е, дали някой колега ще може да мине през автокъщата да го огледа на пръв поглед, само да се разбере дали има смисъл да ходя до София , а аз най–вероятно ще искам да отида до Дядо ви, за по обстоен преглед.
        Това е сериозен морален ангажимент, окаже ли се, че има скрити дефекти...
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          Re: Молба за оглед

          Извинявам се че не описах джипа, но бързах за работа и ....
          Та, джипа е тъмно зелен, 1996 година, 5.2, продава се за 4900 лева
          Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
          0886/872-646

          Коментар


          • #6
            Re: Молба за оглед

            Колеги, благодаря за отзивчивоста, сина ми го провери, има изгнило, удрян е( или поне така изглеждало), и най-лошото е че капе масло от раздатката Така че няма да се наложи да патувам до Софияп Благодаря отново
            Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
            0886/872-646

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X