Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

    Това само на задно ли беше?

    Коментар


    • #62
      От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

      Кара го Мишка не откривам другите клипове, въпреки че жената кара пак гази яко. сега ще се разровя.

      Коментар


      • #63
        От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

        http://www.youtube.com/watch?v=ca4-G...OVUTq3fWuJwuC7

        Демонстация на ходове
        http://www.youtube.com/watch?v=vwdlu...JwuC7&index=18
        Последно редактирано от Rady1st; 15-07-13, 08:56.

        Коментар


        • #64
          От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

          Открийте десетте разлики, на едно и също място с разлика от няколко минути са правени клиповете, с почти равностойни като обем на двигателя коли. Мощността на 5.9 е завидна. Не усеща препядствията в повечето случай, както се убедихме на любителското трасе на офроуд фестивала в Суходол.
          Влади спокойно може да го разгледа тоя Гранд, за да види слабите и силни места на едно преправяне.






          Коментар


          • #65
            От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

            Интересното в този джип е, че може да се развие като офроудър, а може и като стрийт бегачка. Има много проекти и в двете насоки.

            Другият му (онроуд) талант...
            Моят гранд в заводски вид, гуми и звук




            и един щатски екземпляр вживяващ се като драг бегачка.


            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
            0888/00-55-37

            Коментар


            • #66
              От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              Дай боже всеки му по едно такова 'МИШИ"
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #67
                От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                Монтирах гуми 265/70R16 и фланци 38мм. Наложи се да се подреже предната броня. Сега колата ми харесва много повече, даже и джантите започнаха да ми харесват. По-големите гуми не се отразиха на динамиката по никакъв начин. Продължава да върви много и да гори като ламя. Надминава и най-мрачните ми прогнози. В сравнение с него суперчарджа е като малолитражка.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.jpg
Прегледи:1
Размер:143.6 КБ
ID:5502288
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2.jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5502287
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 4.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5502289
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo f1.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5502290

                След като го покарах няколко дни се установи, че далеч не е в толкова добро състояние. Окачването му е разбито -шарнирите и многобройните гумени втулки са за смяна. Скъсани са и двата маншона на полуосите. Спирачките също са свършили. Мотор и скорости са много добре , искат само обслужване. Капе масло между скоростите и раздатката. Тече и помпата на хидравликата. Радиото не хваща станции а тонколоните браждят.
                Поръчах си всичко по окачването и две полуоси. За мотора кабели, свещи и разни датчици. Спирачни апарати, дискове и накладки, джанти и вежди които за да се монтират се изрязва част от калниците.

                Тия дни ще му махна катализатора, но забелязах, че има две ламбда сонди. Дали ще свети чека? Дайте идея от къде да си купя фарове?
                Последно редактирано от rusev; 16-07-13, 22:41.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #68
                  От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Тия дни ще му махна катализатора, но забелязах, че има две ламбда сонди. Дали ще свети чека? Дайте идея от къде да си купя фарове?
                  Ще свети. Имаше една тема тук как се лъже вторият ред сонди (не са ли 4 броя ?) - бяха дадени някакви руски схеми с резисторчета, транзисторчета или пък с парчета от катализатор, нахлузени на сондите. Темата беше май тази http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=70631
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #69
                    От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                    На мен пък разхода ми е интересен докато още не е минал в изцяло овроудърски вид.Викаш много,но колко много и при какво каране.
                    Че ми се въртят и на мен едни идеи та да видя да ги оставям ли да бръмчат из главата ми или да го гоня като стара магарица млад стършел.
                    На въпроса с катализатора като го подхванахте да питам,че ми е интересно.Зачетох,че му правят едни манипулации с премахване на същия,минаване към разплетен колектор(изпускател) и К&Н смукател и филтър(или само филтър),по-голямо Фи на генерацията и по-отворени гърнета.
                    Като звука,а и предполагам не само той се подобряват чувствително.
                    Мислил ли си за подобни доработки.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                      Фарове има за този модел в Рокауто (не могат да се пращат линкове, че им е някакъв флаш магазина). По 30-60 кинта брой и още 55 за федекс до БГ. Part # 1240207
                      Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                      UaZ 469B

                      Коментар


                      • #71
                        От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                        Колата няма да минава в офроудърски вид. Просто ще и монтирам 32' гуми като изрежа калниците и с минимален лифт. Кинекса е правил това на същата кола преди доста години.
                        Из града без много газ, но и без да се пести дава 26,5л/100км.
                        Ауспуха не му е както трябва. Ако намеря разплетени колектори бих купил. K&N не бих сложил.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #72
                          От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                          По-вероятно е чека да НЕ светне.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                            Ако светне чека след аутопсията на катализаторите, слагай емулатори на ламбдите и ще го угасиш! При вас има Ем комплект....около 70 левчета е бройката там!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #74
                              От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                              За К&Н го дадох просто като пример за марка.За мен лично доста добра,но и също толкова прехвалена.Има доста конкурентни марки от който може да се вземе конусен филтър и да се направи достатъчно добър топлинен щит за него.Цената ще бъде в пъти по-малка,а мотора ще диша много по-добре.
                              Да не говорим,че и опцията за многократно ползване на филтъра е голям плюс.
                              Разплетени колектори гледах,че предлагат от Еделброк ако не се лъжа,но 100% има и други фирми предлагащи ги.
                              Тук знам,че също има кой да ги направи,но това е само при условие,че трябва да се прави някаква различна от стоковият вид доработка.
                              От колектори би имало смисъл само обаче ако се прави всичко както казах.
                              Ауспуси,качествени гърнета,изпускатели омотани с термолента с цел намаляване температурата в коша,въздушен филтър с увеличен обем с цел по-голяма пропускливост и не на последно място,а може би на първо осигуряване на въздух с по-ниска температура и достатъчно дебит.
                              Затова и топлинният щит.
                              П.С.Мерси за инфото относно разхода.Аз лично имах по-големи опасения,но явно разхода си върви в тая норма 25-30 градско.
                              На гас примерно си харчи в пари точно колкото една нормална кола 10-12 на 100.А усещането.....
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                                Катализатора е един. Мисля, че ако се сложи резонатор на негово място няма да има проблем с чека. Скоро ще се разбере.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X