Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на предпазители на ZJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на предпазители на ZJ

    Здравейте,решил съм да подменя мини предпазителите на Гранда .Тези които са отдясно на таблото.За целта си закупих такива с лед индикация,която светва като изгори предпазителя.Та питането ми е следното-в какво състоние трябва да е автомобила при смяната им- с откачен или не акумулатор.Има ли шанс нещо да загуби ума и дума като го оставя без напрежение за малко.

  • #2
    От: Смяна на предпазители на ZJ

    Първоначално публикуван от vlado_gg Преглед на мнение
    в какво състоние трябва да е автомобила при смяната им- с откачен или не акумулатор......Има ли шанс нещо да загуби ума и дума като го оставя без напрежение за малко.
    Препоръчително,а не задължително е да изключиш акумулатора, а ще забрави радиото (ако е оргиналдъ) и после ще иска код за да го пусне....
    Къде в дясно има предпазители не се сещам
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на предпазители на ZJ

      Като отвориш дясната предна врата на страничното панелче на таблото има капаче... е те там са и са малки...
      Между другото бушони трябва да се ползват само качествени и да не кЕтайски, виждал съм стопен корпус на бушон а той здрав :-)
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на предпазители на ZJ

        нищо им няма на бушоните....само капачето беше за оправяне..макар че като се замисля, ти смени свещи на 2 месеца
        деди, радиото няма код........или поне със сигурност нямаше оригиналдъ радио


        я дай някоя актуална снимка на джипа, че още ми е мъчно
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на предпазители на ZJ

          Благодаря за бързите отговори.Предпазителите са на една немска фирма със сертификати и т.н., да не казвам фирма че ще стане реклама.Ванка външно джипа е почти както ми го даде, само дето му сложих нови джанти.Сега ще слагам теглич,но затова ще ви потормозя друг път.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X