Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте един свестен майстор от Бургас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте един свестен майстор от Бургас

    Дайте един свестен майстор от Бургас. Който разбира! Омръзна ми от некъдърници!
    Здрав джип гранд му ...... майката. Уж биелетки, тампони и един шарнир + накладки по мое желание , а какво се получи накрая? Вие и бръмчи!
    Дали е нормално да загрява много? На таблото температурата е нормална.Обаче излъчва много топлина!
    Светва от време на време на таблото " chek enginee", a всичко е сменено.
    И последно, не свети табалцето което показва какво е включено като предавка.

    Помагайте моля!

  • #2
    До: Дайте един свестен майстор от Бургас

    Да беше в София да ти помогнем, а то в Бургас...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Дайте един свестен майстор от Бургас

      Ходи ли в Дарс Ауто? Там ли ти смениха тези неща?

      Коментар


      • #4
        До: Дайте един свестен майстор от Бургас

        Колега angelov,
        лоша работа...
        В нашия, иначе хубав град, можеш да намериш бармани и сервитьорки, ама майстори... тц.
        От всички сервизи в Бургас, май само тоя на тойота става, обаче се мръщят на други марки.
        Все пак опитай там, шефът им е наше момче, от форума, та може да минеш метър.
        Успех!
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Дайте един свестен майстор от Бургас

          Ела да авидим за какво става въпрос ?!
          Ама в Ямбол ...... бирата е от мене .....
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            До: Дайте един свестен майстор от Бургас

            Онзи ден (в най-голямата жега) бях там ама нямах време да пием по бира че ме гонеше дългът. Ама обекта си остава, така че другия път ще се обадя обезателно.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Дайте един свестен майстор от Бургас

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              Колега angelov,
              лоша работа...
              В нашия, иначе хубав град, можеш да намериш бармани и сервитьорки, ама майстори... тц.
              От всички сервизи в Бургас, май само тоя на тойота става, обаче се мръщят на други марки.
              Все пак опитай там, шефът им е наше момче, от форума, та може да минеш метър.
              Успех!


              Ужас е братче, и бармани няма и серветьорки!
              Щях да кажа нещо и за курвите, ама ..... това е друга тема. Ходих в Дарсауто !!! Тия как ме уплашиха! Ми то по техните виждания всичко е за смяна! И как се изрази един пич : "Трябва да ги забранят със закон"!
              Абе учат се още и те! А в Фулда - "Напълно здрав е"!
              На кого да вярваш не знам вече. Ще взема да се вдигна до Ямбол!!! Еи каде е! От днес вдигам цените за майстори на коли! Дано не ми паднат да им строя къща!!!!!

              Коментар


              • #8
                До: Дайте един свестен майстор от Бургас

                Първоначално публикуван от nadia Преглед на мнение
                Ходи ли в Дарс Ауто? Там ли ти смениха тези неща?

                не, там ме диагностицираха по мое желание след ремонта във Фулда. Ужас. Ми то според тях нищо здраво няма по него! Дори и оригиналните шарнири които смениха във Фулда. Глупости!

                Коментар


                • #9
                  До: Дайте един свестен майстор от Бургас

                  Можеш ли да кажеш какъв е джипа и какъв му е проблема по подробно. Кое вие и кое бръмчи.
                  Нормално е да отделя топлина и от време на време да минава леко стоте градуса когато си пуснал климатика и караш бавно.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дайте един свестен майстор от Бургас

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Можеш ли да кажеш какъв е джипа и какъв му е проблема по подробно. Кое вие и кое бръмчи.
                    Нормално е да отделя топлина и от време на време да минава леко стоте градуса когато си пуснал климатика и караш бавно.
                    Гранд чероки 95 та.5,2 В8 - изчетох де що има информация и най сетне се спрях на този джип, купих го от софия , добре се държеше на пътя и въобще не виеше, но реших да го погледнат "майстори". Да е съвсем сигурен!!! Все пак, щях да возя сина си в него.
                    Диагностицираха го във Фулда и поръчах частите във Вестауто. Тук ги нямаше (както се досещате). ляв горен шарнир, накладки(предни и задни) - по мое желание.тампони някакви - с болтове екцентрици, и биелетки.
                    Направиха го за един ден, жсичко струваше 1000 лв, и си прибрах колата. На другият ден отидох до Синеморец да го проверя, много бръмчеше и изпадаше във резонанс, ужас! А аз нищо не разбирам, ама май- ще се наложи да завърша и второ више! ДВГ. Закарах го пак при фулда и пак нищо. А имам чувството, че ще се разпадне.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дайте един свестен майстор от Бургас

                      Май наистина трябва да го видим, прилича ми на кардан или нещо свързано с него.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дайте един свестен майстор от Бургас

                        От изброените части които си сменил само болтовете на предните долни носачи имат връзка с биене и виене. Може на предния кардан да не му харесва мястото на което са оставили предния мост.
                        Ако предния кардан е под напрежение не е добре да караш така колата. Ще умре бързо и отиваш на скъп ремонт.
                        В Бургас нали имате БалканСтар. Иди да я погледнат. Така по "телефона" ще е трудно да разберем от какво е болна.
                        А въпросните майстори за едно нещо са прави, - че трябва да ги забранят със закон. Защото ако не са те да ги развалят и да им слагат неправилните масла джипа е вечен. Тогава са умрели гладни.

                        Значи преди да смениш частите колата беше в ред и после се появи проблема. Масло някакво да си сменял.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дайте един свестен майстор от Бургас

                          [quote=kinex;176328]От изброените части които си сменил само болтовете на предните долни носачи имат връзка с биене и виене. Може на предния кардан да не му харесва мястото на което са оставили предния мост.
                          Ако предния кардан е под напрежение не е добре да караш така колата. Ще умре бързо и отиваш на скъп ремонт.
                          В Бургас нали имате БалканСтар. Иди да я погледнат. Така по "телефона" ще е трудно да разберем от какво е болна.
                          А въпросните майстори за едно нещо са прави, - че трябва да ги забранят със закон. Защото ако не са те да ги развалят и да им слагат неправилните масла джипа е вечен. Тогава са умрели гладни.

                          Значи преди да смениш частите колата беше в ред и после се появи проблема. Масло някакво да си сменял.[/quo


                          Може ли да са мръднали предницата? и да са ми съсипали кардана? Правиха някъкъв реглаж на предницата след ремонта.
                          Всички масла са сменени още в София.

                          Ще търся някои който разбира тука в бургас, от двигатели всички разбират, ама то няма какво да му се развали. Човека дето го прегледа в софия каза, че трябва да го карам до Бургас без масло за да се получи някаква повреда.
                          И мен ме съмнява кардана нещо..... сякаш вие от там.....( ама нали нищо не разбирам.....)

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X