Обява

Свий
Няма добавени обяви.

и JEEP правят дълга база на Wrangler

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • и JEEP правят дълга база на Wrangler

    Не можах да повярвам на очите си като видях че един от най-популярните джипове в света имат и модел с пет врати.
    Понеже това е от по новите модели не се учудих много,интересно ми е само дали има такава конструкция на модела с правоъгълния фар?.
    Прикачени файлове
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

    Е, такъв виси в Балкан стар от два месеца. Само че с покрив.

    Коментар


    • #3
      До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

      Супер е, няма много джипки дълга база кабрио
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

        Отвратителен е на външен вид, иначе по функционалност няма равни. Освен това рамата както и много от силовите елементи са взети на заем от доста по-голям и сериозен пикап, така че вероятно ще е доста здрав. Иначе модела с квадратните фарове (виж аватара) е YJ и е само с 3 врати, след него следва TJ който също е с 3 само и чак сега от 2007г. JK се предлага с 5 врати.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

          Това на снимките е много пипнато.

          Коментар


          • #6
            До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

            значи аз ли нещо не разбирам или просто не са много популярни при вас. това е JK с некакъв проект, в смисъл нищо особено. търкалят се вече близо година, интересното е че ги предпочитат пред късите. на мене не ми харесва дългия щото много се е хамъризирал, ама това май е най модната тенденция в джипостроенето.
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #7
              До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

              И аз бих предпочел къс, но дългия колкото и да не ми се иска си има предимства. Остави удобството и вътрешното пространство, обаче задния кардан вече не е две педи и се поддава на сериозен лифт. Пък и влиза в друг сегмент където преди време беше Чероки, но с идването на Либерти стана много плюшено и остана празна ниша за по-ултимативен проходимец
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                Късия Wrangler е хубав но ми изглежда малко непропорционален с тази голяма предница.Тази дълга база много ми допадна и наистина при лифтоване няма да има проблеми със задния кардан.При едно излетче с къс JEEP имахме неприятен инцидент,задния кардан откърти скобите и същия падна като почна от отвора на шлиците да се излива масло.Прибрахме се на преден мост а дупката запушихме с пласмасова чаша и презерватив.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Късия Wrangler е хубав но ми изглежда малко непропорционален с тази голяма предница.Тази дълга база много ми допадна и наистина при лифтоване няма да има проблеми със задния кардан.При едно излетче с къс JEEP имахме неприятен инцидент,задния кардан откърти скобите и същия падна като почна от отвора на шлиците да се излива масло.Прибрахме се на преден мост а дупката запушихме с пласмасова чаша и презерватив.
                  Мен именно дългата предница ме кефи най-много от всичко - усеща се че основното в този джип е ДВИГАТЕЛ, останалите се возят покрай него
                  Иначе е много автобусообразно
                  А това със скобите е слабо място, особенно ако е имало малко луфт карето става страшно. Те затова хората продават усилени телескопични кардани за там....
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Мен именно дългата предница ме кефи най-много от всичко - усеща се че основното в този джип е ДВИГАТЕЛ, останалите се возят покрай него
                    Иначе е много автобусообразно
                    А това със скобите е слабо място, особенно ако е имало малко луфт карето става страшно. Те затова хората продават усилени телескопични кардани за там....
                    Така е двигателя е в основата но на варианта с 2,5 нещо не се връзват нещата,седи като моторче от чистачки виж четери литровия е друга работа.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #11
                      До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                      На Вранглерите с пружини при 4"лифт няма проблем със задния кардан.

                      Коментар


                      • #12
                        До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        На Вранглерите с пружини при 4"лифт няма проблем със задния кардан.
                        Да, няма проблеми...При тях самият Вранглер е проблем...Щот рамата е от говнолин... Абе истинският Вранглер е YJ
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Щот рамата е от говнолин... Абе истинският Вранглер е YJ
                          грешка. рамата на YJ e едно от основните слаби места - всеки втори е кърпен (или трябва да се кърпи) около задните обици и кормилната кутия - без изключения. през 9 годишното производство на TJ такъв проблем не е забелязан. дори най хардкор YJ феновете си подменят рамите с такива от TJ
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • #14
                            До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                            Еее, не говоря за корозионна устойчивост а за най-обикновенна здравина на огъване. Може да питаш всички собственици на TJ тук дали не са огъвали поне веднъж нещо по тази рама (прославленият Рубикон и той също), докато не си спомням някой собственик на YJ да е огъвал рама дори след най-зверски скокове и тн...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              До: и JEEP правят дълга база на Wrangler

                              точно защото съм питал собствениците и на двете модификации си позволих да изкажа мнение. без изключения всички реват от рамата на YJ. също така съм и бивш собственик на тиджей и не много добър и предпазлив шофиор. а и си виждал къде ходиме. както и да е... сега ще пусна анкета в нашия форум, двете модификации са горе долу по равно. а после ще ти дам линк, независимо от резултата
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X