Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрите в Гранд Черокито

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Екстрите в Гранд Черокито

    Еми пускам тази тема защото както виждам има доста нови собственици на Грандове. Идеята е по старите собственици да ни свтнат за деиствието на Екстрите по колата защото и аз едва миналата седмица разбрах за автопилота на волана как то4но деиства.Колата е 94г.5.2л.
    Автопилота се вклю4ва от коп4ето ON на волана на поне 60км след това се датиска ботона set и колата започва да подаржа скороста на която е включен автопилота.Може да ускорявате и намаляте скороста от волана с 2та ботона от дясната страна , малко е странно трябва да му свикнете първо. Нека някои убесни за джаджите на огледалото ,има някво бутон4е отдоло. Евентоално ако има някакви други хитринки в тези машини.

  • #2
    До: Екстрите в Гранд Черокито

    Първоначално публикуван от sata Преглед на мнение
    Еми пускам тази тема защото както виждам има доста нови собственици на Грандове. Идеята е по старите собственици да ни свтнат за деиствието на Екстрите по колата защото и аз едва миналата седмица разбрах за автопилота на волана как то4но деиства.Колата е 94г.5.2л.
    Автопилота се вклю4ва от коп4ето ON на волана на поне 60км след това се датиска ботона set и колата започва да подаржа скороста на която е включен автопилота.Може да ускорявате и намаляте скороста от волана с 2та ботона от дясната страна , малко е странно трябва да му свикнете първо. Нека някои убесни за джаджите на огледалото ,има някво бутон4е отдоло. Евентоално ако има някакви други хитринки в тези машини.
    аз съм най-пресен собственик май

    ето това https://htftp.offroad-bulgaria.com/cartest/Cherokee_Grand/JeepZJ.isoси дръпни ако си добре с руския - много е полезно.

    за екстрите, вчера научих една, която ме докара до лудост
    има един плъзгач от долу вдясно за регулиране силата на осветлението на таблото........ ВНИМАНИЕ в крайно дясно положение светва принудително таблото и ПЛАФОНИТЕ!!!!! независимо дали ключа е в контактния ключ!!!!! вчера докато го разбера, 1 час се чудех защо ми светят плафоните и не мога да ги угася.... малко преди да тръгна да свалям + на акумулатора, че да не светят цяла нощ - разбрах за копчето

    ето цялата директория
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/ca...herokee_Grand/
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Екстрите в Гранд Черокито

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

      има един плъзгач от долу вдясно за регулиране силата на осветлението на таблото........ ВНИМАНИЕ в крайно дясно положение светва принудително таблото и ПЛАФОНИТЕ
      има го и при всички останали автомобили, предназначени за североамериканския пазар - ово е стандАрт
      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

      Коментар


      • #4
        До: Екстрите в Гранд Черокито

        Да това си е стардантно при грандовете- да не им работят плафоните при отваряне на врата

        Коментар


        • #5
          До: Екстрите в Гранд Черокито

          Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
          Да това си е стардантно при грандовете- да не им работят плафоните при отваряне на врата
          Само на твоя е така "стандартно" що пишеш смехории
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Екстрите в Гранд Черокито

            Огледалото за обратно виждане се затъмнява автоматично когато вечер някои ти светне с фаровете отзад. От копчето по средата се включва и изключва.

            Коментар


            • #7
              До: Екстрите в Гранд Черокито

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Само на твоя е така "стандартно" що пишеш смехории
              Познавам още два. Единият е го знае и Севдо. ....Да бе забравих ,че моят понеже е дизел и затова има проблеми ........... П.С. а на мене отдавна всичко си ми работи

              Коментар


              • #8
                До: Екстрите в Гранд Черокито

                Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                П.С. на мене отдавна всичко си ми работи
                Е не те ли е срам такива срамотии да пишеш тука сега?
                Хората са измислили терапии, виагри, много ясно че ще си работи, медицината е напреднала много
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Екстрите в Гранд Черокито

                  Сигурно ще ви изненадам но без бушони нищо не работи.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Екстрите в Гранд Черокито

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Сигурно ще ви изненадам но без бушони нищо не работи.
                    Ужасссс!!! Е Пламен е много напреднал садист, не можем се мерим с него...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Екстрите в Гранд Черокито

                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      Ужасссс!!! Е Пламен е много напреднал садист, не можем се мерим с него...
                      По скоро мазохист....с тези две черокита на главата

                      Коментар


                      • #12
                        До: Екстрите в Гранд Черокито

                        Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                        По скоро мазохист....с тези две черокита на главата
                        Не е лъжа. Чудя се как да ги строша и не ще и не ще. Замислил съм 37" и рязане на калниците. Белким нещо се чупи. Вече почнах да сменям здрави части. Щот така съм свикнал. Все нещо да сменям. Сега влизам в БалканСтар и им викам ако намерите нещо за смяна ще ви дам сто лева. Нищо не получиха. Добре че ремонтират и Мерцедеси щото иначе щяха да си умрът от глад.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Екстрите в Гранд Черокито

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Не е лъжа. Чудя се как да ги строша и не ще и не ще. Замислил съм 37" и рязане на калниците. Белким нещо се чупи. Вече почнах да сменям здрави части. Щот така съм свикнал. Все нещо да сменям. Сега влизам в БалканСтар и им викам ако намерите нещо за смяна ще ви дам сто лева. Нищо не получиха. Добре че ремонтират и Мерцедеси щото иначе щяха да си умрът от глад.
                          Баси рекламата, яко ме насъсква, защото съм се огледал в един 5.2 и малко ми остава. Само Дима да го поогледа още един път и.....
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #14
                            До: Екстрите в Гранд Черокито

                            абе стандарт, стандарт ама............

                            сега и на мен ми е смешно, ама снощи верно бех тръгнал да разкачам акумулатора
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #15
                              До: Екстрите в Гранд Черокито

                              Ако беше слушал инструктажа които ти направих при приемо-предаването, нямаше да имаш такъв проблем. Специално ти обясних за това копче

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X