Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за дистанционно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Съвет за дистанционно

    Там имам опции да отключва шофьорската или всички врати, да мига при отключване...
    JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

    Коментар


    • #62
      От: Съвет за дистанционно

      Доколкото знам, това заключване е при набиране на определена скорост и е направено за допълнителна сигурност.
      Няма логика, да се заключи колата, докато е на паркинг и работи двигателя.
      Jeep WH 3.0 CRD
      -2" RC lift suspension spacers

      Chevy Tahoe GMT900 5.3 LY5

      Коментар


      • #63
        От: Съвет за дистанционно

        И да заключва при достигане на определена скорост. На място не се заключва!
        Поздрави!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #64
          От: Съвет за дистанционно

          Да, действително аз съм в грешка. Не се заключва на място. Остава невъзможността да изключа тази опция.
          JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

          Коментар


          • #65
            От: Съвет за дистанционно

            На WJ се изключва от бордовият компютър до огледалото!
            Поздрави!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #66
              От: Съвет за дистанционно

              Първоначално публикуван от veso-o Преглед на мнение
              Това със заключването не се ли прави от настройките на бордовия комп?
              Прави се горе от EVIC-a. LOCK ALL DOORS - ALL/NONE мисля се казваше.

              WG 2.7 CRD

              Коментар


              • #67
                От: Съвет за дистанционно

                На KJ нямам такава опция в менюто.
                JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                Коментар


                • #68
                  От: Съвет за дистанционно

                  На мен ми остана едно дистанционно и ключ / оригинални като нови / резервните от старата кола - Jeep Grand Cherokee WJ - 2003g.
                  Та ако на някой му върши работа да си направи дубликат на ключ/дистанционно, за неговата кола, да драсне едно лично, ще му го дам изгодно
                  ! Ето и снимки
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180407_215034.jpg
Прегледи:1
Размер:226.5 КБ
ID:5785319Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180407_215116.jpg
Прегледи:1
Размер:252.5 КБ
ID:5785320Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180407_215008.jpg
Прегледи:1
Размер:196.3 КБ
ID:5785321

                  Коментар


                  • #69
                    Здравейте, да споделя моя опит с обучение на втори ключ и дистанционно, закупен за няма и $9, на Grand Cherokee WH 3.0 CRD 2007. Всичко стана за 2 минути с помощта на JScan и PIN, който извадих с програмата PIN PULL от GooglePlay. JScan изиска PIN кода и след въвеждане, втория ключ заработи заедно със всички бутони. Дано съм бил полезен.

                    Коментар


                    • bushiDO
                      bushiDO коментира
                      Редактиране на коментар
                      Може ли малко по-подробни стъпките и също нужният хардуер?

                  • #70
                    Бях си закупил JScan 49 лв. през лятото, когато придобих автомобила, лиценза е за един VIN, но с него освен диагностика и триене на грешки, свърших куп полезни настройки - размер на гуми, дневни светлини и т.н. Понеже бях с един ключ, "местните" оферти ме изумиха, предвид това, че продават китайски заготовки. Закупих от тук, при нас са на 433 MHz.:
                    https://www.aliexpress.com/item/4000...72374c4d4aqYOx
                    След като един ключар ме мота близо месец и накрая само наряза ключа, се разрових из JScan и в меню ADAPTATION има Miscellaneous settings/Ignition Key Programming, мисля че беше второто. BETA са, но свърши работа. Има и опция PIN Reading, но програмата PIN PULL се справи отлично, бях си прочел кода още като я инсталирах. Следват се стъпките на JScan - въвеждане на код и т.н. Вече имам 2 напълно функционални ключа.
                    Надявам се да съм обяснил добре, може да ме потърсите на 0888882278. Успех!

                    Коментар


                    • #71
                      Забравих - на сайта JScan има посочени устройствата, които препоръчват. Не са скъпи, дори се оказа според тях, че по-стария оранжев модел работи по-бързо.

                      Коментар


                      • #72
                        Колегата сподели и програмата: https://play.google.com/store/apps/d...er&hl=bg&gl=US

                        Коментар


                        • #73
                          Преди 2 месеца единственото ми дистанционно нещо се прецака. Първо започна да отключва трудно, после спря въобще да отключва и накрая спря и да заключва (батерии има). Отключвах и заключвах шофьорската врата с ключа, а останалите "отвърстия" с копчето на централното. Днес се върнах от риба, заключих с централното докато бях вътре, излязох и хлопнах вратата.
                          Сега и ключа не се върти и дистанционно нямам - не мога да вляза. Приемам всякакви хитри идеи за отваряне, защото тези дни и ключар няма къде да търся.
                          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                          Коментар


                          • #74
                            Първоначално публикуван от arthurdent_bg Преглед на мнение
                            Бях си закупил JScan 49 лв. през лятото, когато придобих автомобила, лиценза е за един VIN, но с него освен диагностика и триене на грешки, свърших куп полезни настройки - размер на гуми, дневни светлини и т.н. Понеже бях с един ключ, "местните" оферти ме изумиха, предвид това, че продават китайски заготовки. Закупих от тук, при нас са на 433 MHz.:
                            https://www.aliexpress.com/item/4000...72374c4d4aqYOx
                            След като един ключар ме мота близо месец и накрая само наряза ключа, се разрових из JScan и в меню ADAPTATION има Miscellaneous settings/Ignition Key Programming, мисля че беше второто. BETA са, но свърши работа. Има и опция PIN Reading, но програмата PIN PULL се справи отлично, бях си прочел кода още като я инсталирах. Следват се стъпките на JScan - въвеждане на код и т.н. Вече имам 2 напълно функционални ключа.
                            Надявам се да съм обяснил добре, може да ме потърсите на 0888882278. Успех!
                            Колега, първо оригиналният ли ключ слагаш? При мен дава някаква грешка:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20210622-205923_OBD JScan.jpg
Прегледи:177
Размер:79.0 КБ
ID:6750659
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #75
                              Тук има алтернативни методи за копиране на ключ. Единият е без нужда от допълнително оборудване, само с 2 работещи ключа.
                              Когато го пробвам, ще пиша как е в реалността.
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X