Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Coolant low свети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Coolant low свети

    На два-три пъти при студено палене под лек наклон с "носа" надолу лампата светва. Под лек наклон имам предвид, че колата е паркирана със задните гуми на не особено висок тротоар. Нивото на антифриза в резервоара ми се струва наред... Трудно може да се види през тая пластмаса. Като сляза на равно и запаля отново няма проблем. Колата е от подписа. Възможно ли е датчикът да е толкова прецизен, че ако нивото е малко на MIN да речем, при толкова лек наклон да отчита че нивото ниско? Или не знам какво друго може да е?
    Warp. Timewarp.
    Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
    LZ1VAS

  • #2
    От: Coolant low свети

    Имах същия проблем (ако може така да се нарече) при мен го правеше само сутрин при първото палене досипах 200 гр. и заспа.

    Коментар


    • #3
      От: Coolant low свети

      Да, мисля и аз да го направя утре, че беше късно вече да ходя да купувам антифриз
      Warp. Timewarp.
      Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
      LZ1VAS

      Коментар


      • #4
        От: Coolant low свети

        И при мен светва общо взето когато си поиска.Досипвах антифриз но все тая,вече е почти на MAX.Тия дни ще отида да погледнат датчика!

        Коментар


        • #5
          От: Coolant low свети

          Аз смених и датчика и пак свети,естествено датчика не е нов но....след разговор с колега ми казаха че светне ли няма гасене
          сега светва когато си поиска
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #6
            От: Coolant low свети

            Имаше такава тема преди година и нещо. Колега се оплакваше от същото. И аз го имах проблема при купуването. Течността уж до мах,а светва лампата. Колега долей малко антифриз. Аз и друг колега така решихме въпроса. Успех.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X