От: Проблем с ъс задни биалетки на 3.1 ТД
Тъй!Прав си!
Врътнаха ми втулките та и шайби къмто тях.Ама от едната срана шайбата я напраихме със стъка че иначе стабито се допира до тампона и го натиска.Оставих всичко за поцинковане.Сряда четвъртък кат си ги зема ша им направя една фотосесия.
При мен между другото старите дет ги свалих се оказа че са кат предните.Ма талянеца ги турнал отзадзе.Та майстора дет ми прави втулките кат ги виде ми разправя що не съм му се обадил по рано да ми напраи по широки втулки и да си карам.Да не съм се набутвал с новите.
Нищо де,кат може ще възстановя и тях и ще отлежават в мазето.
Тъй!Прав си!
Врътнаха ми втулките та и шайби къмто тях.Ама от едната срана шайбата я напраихме със стъка че иначе стабито се допира до тампона и го натиска.Оставих всичко за поцинковане.Сряда четвъртък кат си ги зема ша им направя една фотосесия.
При мен между другото старите дет ги свалих се оказа че са кат предните.Ма талянеца ги турнал отзадзе.Та майстора дет ми прави втулките кат ги виде ми разправя що не съм му се обадил по рано да ми напраи по широки втулки и да си карам.Да не съм се набутвал с новите.
Нищо де,кат може ще възстановя и тях и ще отлежават в мазето.
че ми изтръпнАха пръстите....
Коментар