Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

    Моля всички колеги, които смятат че, Kinex трябва да бъде супер модератор или модератор в този форум, да изразят подкрепата си за него тук! Предварително искам да заявя, че не адвокатствам на никого... Просто не може всеки, който си купи кола на старо и ремонтите които е очаквал се окажат повече, да си пуска нарочна тема (независимо от ранга и статуса му), която да води до опетняването на някой съфорумец - който е доказал безкористноста си многократно и по много различни начини! Ако някой смята, че Пламен не е прав или още повече, че лъже - нека го напише обосновано тук! Благодаря ви предварително!

    П.П. Към действащите модератори и админи: - Ще подновявам тази тема независимо колко пъти я триете! Преди да упражните правата си се замислете, че утре и вие може да сте на мястото на Пламен. Приятна работа!

  • #2
    От: ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

    Аз също подкрепям Пламен,защото съм убеден,че няма никаква вина ,остави че има много знания,не го мързи да пише и винаги дава точните съвети.

    И имайте в предвид,че когато обидите един човек,после колкото и да му се извинявате,вече не е същото...

    п.с. За който има време и желание басните са писани и за нас...

    Живял някога юноша с лош характер. Баща му веднъж му дал едно пълно с пирони чувалче и казал да забива по един пирон във вратата на двора всеки път, когато изгуби търпение или се скара с някого. Първия ден той забил 37 пирона във вратата. През следващите седмици се научил да контролира количеството забити пирони, намалявайки го до един на ден. Разбрал, че е по-лесно да контролира себе си, отколкото да забива пирони.
    Най-сетне дошъл денят, в който юношата не забил нито един пирон в дворната врата. Тогава той отишъл при баща си и му казал новината. Тогава бащата му казал, да изважда по един пирон от вратата всеки път когато не загуби търпение. Накрая настъпил и денят, когато юношата могъл да каже на баща си, че извадил всички пирони. Бащата го завел при вратата:
    - Сине, ти се държа прекрасно, но погледни, колко дупки останаха на вратата! Тя никога няма да бъде същата както преди. Когато се скараш с някого и му кажеш неприятни неща, оставяш му рани като тези на вратата. Можеш да намушкаш човек с нож и после да го извадиш, но раната остава завинаги. И няма да е от значение колко пъти ще молиш за прошка. Раната си остава. Раната, направена от думи, причинява такава болка, както и физическата
    Последно редактирано от Стефан ERA; 24-08-10, 15:07.
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

    Коментар


    • #3
      От: ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

      +1

      Коментар


      • #4
        От: ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

        Без и аз да адвокатсвам на никого,и без да познавам конкретните хора мисля,че трябва да се пусне и една контра-тема "мислите ли,че Чавдар има право?"-тогава нещата ще могат да се съпоставят по-добре,нали?
        Инак за модератор,а още повече за супер модератор мнооого рядко бих се застъпил!

        Не разбирам защо тъкмо след,като минаха няколко дена и нещата утихнаха се надава този вой ИСКАМ и то в две теми!?И аз искам много неща...

        П.П. Който е човек и иска да помага ще го прави,и без да е модератор,супер-модератор,баш,по-по-най и прочие,нали?
        Или в случая,ако няма възстановяване на "властта" ще се мълчи...?
        Освен това мисля,че е много полезно чат-пат да се падне от високо...
        Последно редактирано от mbenz; 24-08-10, 15:08. Причина: допълнение
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #5
          От: ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

          Аз нещо съм пропуснал. Ще може ли линк.
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #6
            От: ИСКАМ СИ СУПЕР МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА ОБРАТНО!

            Нека да обясня на всички - това че някой е престанал да е модератор или супер-дупер-модератор, не е форма на наказание.

            С идеята някой да упорства в пускането на неуместна тема, ние определено можем да се преборим.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X