Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

    Колеги мой познат има проблем с разпределител на съединителната помпа на исузото. Ако може да се намери такъв разпределител ,моля пишете.Предварително благодаря.

  • #2
    До: разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

    Първоначално публикуван от miro_vaieto Преглед на мнение
    разпределител на съединителната помпа
    Много интересен термин...... Не разбрах, за съединител ли става на въпрос?

    Че там има две помпи, горна и долна, и не знам коя от тях двете да дели нещо
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Много интересен термин...... Не разбрах, за съединител ли става на въпрос?

      Че там има две помпи, горна и долна, и не знам коя от тях двете да дели нещо
      Днес моя познат ми показа тази част за която пиша и каза че е разпределител .Намира се от лявата страна в коша на джипа ,в средата между помпата на съединителя и цилиндъра на съединителя .Ако не стане ясно от написаното от мен ще снимам и ще кача снимки за да стане ясно за каква част точно говора.

      Коментар


      • #4
        До: разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

        Снимай..........
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

          Това според ръководството на фронтера А 97г. е демпфериращ или демпферен цилиндър. Ама за какво служи незнам.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: разпределител за помпата на съединитела на Исузо Тропер2,4 бензин 90г.

            Мога да му измисля някаква работа чисто умозрително.... Нещо от рода на изравнител на налягане с някакъв клапан..... Пропускащ определено количество спирачна течност спрямо умора на притисквател, или износа на феродовия диск на съединитела. Който да изпълнява роля на регулатор.

            Търси Лозан - той ще ти помогне. София тел.0898780604
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X