Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой знае ли къде е номерът на рамата на Исузу Трупър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой знае ли къде е номерът на рамата на Исузу Трупър?

    След яко кърпене и разглобяване никъде не го срещнах, а в талона фигурира такъв.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

  • #2
    на Галопера също не го откриха в КАТ и гледаха от "ламаринката" в двигателния отсек...

    На ТЛК е на рамата, вижда се през десния преден калник...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      На Тераното е под дясната врата.

      Коментар


      • #4
        и аз имам един троопер и не мога да намера номера. предполагам че е бил от пред от ляво като погледнеш межу задната част на гумата и калника

        Коментар


        • #5
          На Галопера рамата е зад задно дясно колело по посока на движение
          също като пажеро 1 и 2 серия. По принцип корозират и с по близки контакти в кат минават по евро табела. Без ... пренабиване срещу 80 лв задължително след експертиза.На Тропъра е на същото място само,че е пред колелото, лошото е че на Тропъра рамата изгнива по бързо от на Пажерото и Галопера.Аз съм с Пажеро 1 дълга база 88год.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от dobri
            На Галопера рамата е зад задно дясно колело по посока на движение
            също като пажеро 1 и 2 серия. По принцип корозират и с по близки контакти в кат минават по евро табела. Без ... пренабиване срещу 80 лв задължително след експертиза.На Тропъра е на същото място само,че е пред колелото, лошото е че на Тропъра рамата изгнива по бързо от на Пажерото и Галопера.Аз съм с Пажеро 1 дълга база 88год.
            моя не е изгнил, ама въобще не сме се сетили да гледаме там... /от къв зор са го сложили отзад?!/ Както и да е... не съм имал проблем и НЕ са ми искали нищо /само единия катаджия много го хареса и се качва да го разглежда...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              С сигурност се намира на гредата в десния заден калник малко по-напред от средата .И аз гледах ама докато не ми го показаха не го видях
              четири е повече от два

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от REPOORT
                С сигурност се намира на гредата в десния заден калник малко по-напред от средата .И аз гледах ама докато не ми го показаха не го видях
                потвърдено . и моя е там.
                Daihatsu Terios ,Hyundai SF Classic, Suzuki Vitara Classic , Honda MTX 80 , ATV 200 cc (китайче) ,LZ4GG , GPS
                [url=http://my.flightmemory.com/pepsii][img]http://my.flightmemory.com/banner/pepsii.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от REPOORT
                  С сигурност се намира на гредата в десния заден калник малко по-напред от средата .И аз гледах ама докато не ми го показаха не го видях
                  и на моя е там моге леко да се почисти че раждясва доста там

                  Коментар


                  • #10
                    И аз точно там гледах (на гредата при задно дясно колело) Но има само една съвършено гладка плочка на която би могъл да бъде но...
                    Проблемът ми е, че предстои да го прехвърлям и не знам на куките какво може да им хрумне. Ако не се намери не зная какво да правя.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      Заден десен калник. Малко пред колелото.

                      Коментар


                      • #12
                        То петнайсет години след поста Скрапера го е намерил най-вероятно.

                        Коментар


                        • #13
                          Но е информация

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X