Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

    Уеуее либеткъ, пуашим съ. Ма винаги е добре да има кой да ме вади

    ПП И за да не е тотален спам, колега трипера общо взето става, зимай и си свиркай. Ръждата се прави - това стига да имаш желание де
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Уеуее либеткъ, пуашим съ. Ма винаги е добре да има кой да ме вади

      ПП И за да не е тотален спам, колега трипера общо взето става, зимай и си свиркай. Ръждата се прави - това стига да имаш желание де
      Ха,ама и вие ли сте го гледали,аз от толкова търкаляне под него видях ръжда само на пода,това по шасито ми се вижда повърхностно и лесно за обработка.Ако имате още някой впечатления да споделите за него макар че май се каза достатъчно
      Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

      Коментар


      • #18
        От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        .. Ръждата се прави - това стига да имаш желание де
        Цък - Пепи, единственото което не се прави е баш кафявата чумЪ.
        Тези машини са железни като агрегати, но повечето приключват жизнения си път поради гнило шаси. Има ли шаси - има джип.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Цък - Пепи, единственото което не се прави е баш кафявата чумЪ.
          Тези машини са железни като агрегати, но повечето приключват жизнения си път поради гнило шаси. Има ли шаси - има джип.
          Ся и ти знаеш че шаси се прави, и аз знам. Въпрос на желание и нерви
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

            Здравейте . Надявам се скоро да стана част от вашия отбор !
            Реших да използвам тази тема на колегата и да не пускам нова , защото тази ми се стори много близка за моите въпроси !
            Първо малко предистория : До сега съм бил собственик само на леки автомобили . Последния е Мерцедес 124 / 200 ТЕ 92 г. много съм доволен от него , обаче / всички неприятности започват с тази дума / миналата зима ми се такова - таковата . Нямаше ден да закарам детето на училище и да не се наложи да събирам отбор по бутане . Проблем и с паркирането дори и при малки коловози . Макари с перфектни гуми и блокаж на диференциала тази кола си е изпитание и за добрите шофьори . Започнах да се оглеждам за нещо по проходимо .
            Вчера един приятел ми предложи неговото Исузу Трупър 2,6 бензин / 116 к.с. 92 г. къса база . И започна голямото чудене. На Марсел каското и гражданската ми излизат около 450 лв. При този модел съпоставимо ли е ? Данъкът ще ми е пренебрежимо по-малък ! И големия въпрос . Този мотор как понася метанизацията ? Имам чисто нова уредба Бедини ще му стане ли ? М 102 на Мерцедес се води проблемен мотор , но до сега ядове с метана не съм имал ! Горе долу какъв разход да очаквам ? Автомобила ще се кара предимно в София и веднъж седмично до вилата в Радомирско като до нея има около 1 км. черен път . До сега винаги се съобразявах с времето и , ако е валяло на скоро не смеех да ходя . Сега се надявам този проблем да отпадне !
            Моля ви споделете опит ! Помогнете ми в решението !
            Извинявам се на колегата пуснал темата и моля модераторите , ако счетат за необходима да я отделят в отделна тема !
            Благодаря ви предварително !
            Поздрави.
            Станко.

            Коментар


            • #21
              От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
              .....Помогнете ми в решението .......
              Вземай, за въпроси звънкай и идвай...
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #22
                Re: От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                Здравейте . Надявам се скоро да стана част от вашия отбор !
                Реших да използвам тази тема на колегата и да не пускам нова , защото тази ми се стори много близка за моите въпроси !
                Първо малко предистория : До сега съм бил собственик само на леки автомобили . Последния е Мерцедес 124 / 200 ТЕ 92 г. много съм доволен от него , обаче / всички неприятности започват с тази дума / миналата зима ми се такова - таковата . Нямаше ден да закарам детето на училище и да не се наложи да събирам отбор по бутане . Проблем и с паркирането дори и при малки коловози . Макари с перфектни гуми и блокаж на диференциала тази кола си е изпитание и за добрите шофьори . Започнах да се оглеждам за нещо по проходимо .
                Вчера един приятел ми предложи неговото Исузу Трупър 2,6 бензин / 116 к.с. 92 г. къса база . И започна голямото чудене. На Марсел каското и гражданската ми излизат около 450 лв. При този модел съпоставимо ли е ? Данъкът ще ми е пренебрежимо по-малък ! И големия въпрос . Този мотор как понася метанизацията ? Имам чисто нова уредба Бедини ще му стане ли ? М 102 на Мерцедес се води проблемен мотор , но до сега ядове с метана не съм имал ! Горе долу какъв разход да очаквам ? Автомобила ще се кара предимно в София и веднъж седмично до вилата в Радомирско като до нея има около 1 км. черен път . До сега винаги се съобразявах с времето и , ако е валяло на скоро не смеех да ходя . Сега се надявам този проблем да отпадне !
                Моля ви споделете опит ! Помогнете ми в решението !
                Извинявам се на колегата пуснал темата и моля модераторите , ако счетат за необходима да я отделят в отделна тема !
                Благодаря ви предварително !
                Поздрави.
                Станко.
                Това е здрав автомобил, като всички проблеми по него се свеждат до ръжда и неграмотни поправячи.
                Всякакъв вид газификация понася добре.
                Поддръжката (или липсата на такава) е съпоставима с тази на МБ 124
                Трябва обаче да си наясно с начина на употреба на джипа и на късия бастун вътре и врътките на предните главини.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #23
                  От: Isuzu Trooper 2.6 бензин-мнения и препоръки.

                  Здравейте ,колеги!
                  Един приятел си купи такова Исузо от вторични с много забележки уж малко да го покара ,ей така ,на майтап,обаче го удари меракът и си го стегна,като и поналя някой лев.
                  Реши ,че ще си го запази и сега му търсим някое ,което ще отива на отпадъци,за да му ползва регистрацията.Или някое ударено или някоя евтина барака.

                  Ако имате някаква информация ,моля,пишете в темата ,на лични или на тел.в подписа!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #24
                    Гледам мнооооого отдавна не е писано в тази тема,но пък реших да я съживя:
                    повечето са дизел и бензина е рядкост в глобален и регионален мащаб. Има ли останали бройки от Isuzu Trooper 3.5 V6

                    С какво са характерни и с какво трябва да се внимава? Учтив човек ми обясни ,че двигателя е почти идентичен с този на Фронтера ,но 3,2 и части има особено в щатите rockauto. Екземпляра който ми привлича вниманието е този:
                    https://www.autoscout24.bg/objava/is...1af?cldtidx=12 без сервизна книжка, по думите на автокъщата без ръжда(което е странно) и в топ кондиция. Задните седалки са налични както и възможност за ΤUV(не знам в Нидерландия дали е същия). От първи собственик.

                    Моля наистина за вашите мнения съобразявайки се ,че бензинови версии са рядкост.
                    Благодаря!

                    Коментар


                    • #25
                      Никой ли няма бензиново, с ръчни скорости Трупърче?

                      Коментар


                      • #26
                        И аз ги заглеждам тез като, че ли сега почнаха да се появяват, или са редки и май са повече като Опел Монтерей има ги и в мобилето, скоро гледах, но ми се мерна и с двигател 3,2.

                        Коментар


                        • #27
                          Имам само добри спомени от техниката на Исузу бензин . От тва дето слушам , трябва да избягваш нафтата им в тва купе .
                          Моя , единствено ръждата го изяде ,иначе от всичко друго бях щастлив . Ся...20годишна кола , на газ , на 160к км....е може само аз да нямам тоя късмет ....
                          Извода от брътвежа ми е : на колкото и км да е колата , е все тая ,единствено ръждата може да я събори , но това на подемника сам ще прецениш.
                          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                          Коментар


                          • #28
                            Здравейте може ли някой да ми каже от къде да си закупя целиндрова глава за исузо тропер 1990г.2600 кубика бензин

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Yonkovp Преглед на мнение
                              Здравейте може ли някой да ми каже от къде да си закупя целиндрова глава за исузо тропер 1990г.2600 кубика бензин
                              Свържи се с колегата Лозан от форума, много вероятно да има.
                              Това му е ника isuzo
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • #30
                                Здравейте търся дюзи за исузо тропер 1990г.2600 кубика бензин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X