Обява

Свий
Няма добавени обяви.

хюндай туксон-помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: хюндай туксон-помощ

    Не зареждай от "селски" бензиностанции и си пази касовите бележки. Това няма общо с качеството на колата,а с дизеловото ни гориво.
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

    Коментар


    • #17
      От: До: хюндай туксон-помощ

      колеги и аз имам един подобен проблем с хюндай туксон 2.0 црди 2005.. като го запаля и го оставя да работи след десетина минути огасва,а когато го карам и му подам малко газ за да набере и след това пускам педала и тои пак огасва но това не се случва секи пат

      Коментар


      • #18
        От: хюндай туксон-помощ

        Колеги можете ли да ми кажете кой бушон е за багажника на туксон , вратата не се отваря мисля че е бушона ?

        Коментар


        • #19
          От: хюндай туксон-помощ

          Първоначално публикуван от dinostoykov Преглед на мнение
          Колеги можете ли да ми кажете кой бушон е за багажника на туксон , вратата не се отваря мисля че е бушона ?
          Кой туксон, с кой мотор, от коя година?
          На капака на бушоните си пише кой за какво е.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #20
            От: хюндай туксон-помощ

            Първоначално публикуван от dinostoykov Преглед на мнение
            Колеги можете ли да ми кажете кой бушон е за багажника на туксон , вратата не се отваря мисля че е бушона ?
            Ще се изненадам ако е на отделен бушон, по-скоро прекъснати жици, ако си от около Сф-то и не се справиш, ела да му мислим......
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              От: хюндай туксон-помощ

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Ще се изненадам ако е на отделен бушон, по-скоро прекъснати жици, ако си от около Сф-то и не се справиш, ела да му мислим......
              Сега гледах ръководството на туксон 2004-2009. Бравите ми се видят механични, Прекъсната жица само на централното може да създава проблем, Ако не е от него - проблема ще да е механичен. Сваляне на кората на задната врата може и да се получи без да е отворен капака. показани са 4 болта + 2 на дръжката ако не се лъжа, но всичките са достъпни от към салона.
              Абе ако се стигне да го чоплите - звъннете да ви пратя някак ръководството.
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • #22
                От: хюндай туксон-помощ

                Колеги имам проблем с реотана на баг. врата на туксона - 2006, 113кс.
                Свалих кори, всичко измерих и проследих - здраво е, релета, бушони, НО ток не стига по въпросната "червена" жица (който е наясно, ще се сети за коя)
                Предполагам, че както всички коли има някъде хъб в багажника или под седалките.
                Аз съм първия, който сваля тея кори, и ме навежда на мисълта, че някой куплунг е изскочил някъде
                Някой може ли да ме насочи къде да погледна?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X