Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съединител

    Интересува ме усилен съединител за хюндай галопер 2,5 tdi ,къса база,99 коня.Ползва се за лов.Мнение за extreme performance clutch.

  • #2
    Защо не пробваш да ти набият керамични плочки на притискателният диск? Има риск да се изгуби малко полусъединителят, но ако си на бавни в гората няма да разбереш нищо.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #3
      А защо не офроуд съединител с керамичен притискателен диск.Честно , не съм запознат с тази материя.

      Коментар


      • #4
        Нещо бъркате, тия плочки керамичните са на феродовия, а притискателния си е от железо някакво..там е трудна работа да се добавят в обикновен притискател като не е фабричен.
        Последно редактирано от vgrig; 28-11-22, 15:30.
        0888543685 Валери

        Коментар


        • Juiced
          Juiced коментира
          Редактиране на коментар
          Аз точно това иска да напиша, но искайки да избегна феродов съм написал притискателен. Та , да замени феродото с керамични плочки...

      • #5
        Колега , бих те посъветвал да си търсиш съединител чак след като свалиш стария. Аз избързах и сега си имам един комплект - нови притискател,феродов и лагер за колекция. Трябваше да сменям венеца на маховика и си викам така и така се свалят скорости и маховик , дай а съединител . Да ама не , и си сложих пак стария.
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #6
          Разрових малко в нета , от картинката изглежда , че вместо феродо има някакви плочки а колко са керамика не е ясно. Триещата повърхност ще е по малка.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eng_pl_Mitsubishi-Pajero-Xtreme-Performance-Race-Sprung-Ceramic-Clutch-Kit-KMI23014-1R-115201_1.jpg
Прегледи:218
Размер:28.9 КБ
ID:6902038
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • #7
            Стария колко изкара?

            Коментар


            • #8
              Като напишеш в нета "набиване на керамични плочки за съединител" ще ти излязат един куп оферти.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X