Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Някой да си е полирал фаровете?
    Замислям се дали да не се пробвам сам или да препоръчате някой ??

    Коментар


    • От: Terracan

      Аз - резултата е ОХОООООО!!!!! /имам предвид , че си го правя сам/
      Първо - зависи от състоянието на пластмасата , второ -имаш ли машинка , трето - с каква сума си готов да се разделиш , четвърто -робуваш ли на марки козметика , пето -склонен ли си да се вслушваш в съвети.

      Коментар


      • От: Terracan

        Първоначално публикуван от vaso22 Преглед на мнение
        Някой да си е полирал фаровете?
        Замислям се дали да не се пробвам сам или да препоръчате някой ??
        Аз, ама не на теракан. Резултата е "ОХООО", ама след година пак започват да матират.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Terracan

          Не ги полирай, лакирай ги и ще изкарат повече от година.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Terracan

            Не виждам как лакирането ще оправи помътнелия поликарбонат и изгорелия лак ?

            Коментар


            • От: Terracan

              Къде прочете за изгорял лак? Като минеш фара с машинката, вместо да полираш - лакираш.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Terracan

                Съгласен , Но - в повечето случай лака води до леко мътнеене на фара.

                Коментар


                • От: Terracan

                  И никой не каза колко пари е процедурата и къде може да се направи. (освен направи си сам)

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Не давам пари за нещо , което мога да си направя сам. А иначе - между 20 и 100 лева/това последното при разни ДЕТАЙЛИНГ специалисти/.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от vaso22 Преглед на мнение
                      И никой не каза колко пари е процедурата и къде може да се направи. (освен направи си сам)
                      Не видях къде си споменал от кой край на Млечния път си, та да те упъти някой колега към подходящия човек.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Изключително доволен съм от услугите на едно момче което се занимава само и единствено с фарове и стопове. Познавам го от над 15 години, още когато бяхме дрисльовци които карат "бегачки" нощем по Бояна и Военна Рампа (това за Софиянци)
                        Винаги си е докарвал далеч повече пари от други работи, а фаровете му бяха хоби. И днес е така, но ги прави на професионално ниво. Силно препоръчвам!

                        Не знам дали няма да се третира като реклама, но споделям фейсбук страницата му *** Против правилата е *** В случай, че е против правилата - който иска да си прави да ми драсне ЛС и ще дам телефон.
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-02-16, 11:31.
                        ....!

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Понеже тука си пишем Теракандции, та направо ще попитам - някой да му се намира или да е мяркал в някоя морга предна и/или задна броня счупена, спукана, с много забележки? Че ми се въртят тука разни дивотии в главата за хоум мейд тунингарене на силовите ми брони
                          ....!

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            По пернишко (Драгичево) има морги с Теракан-и, но не знам какво точно имат. Аз се каня от лятото да ходя, че ми трябва щора за багажника и бутони за контактния ключ, но така и не намерих време.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Колега в сайтовете за продажба на автомобили в и около София има достатъчно обяви за Теракан на части.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Така е, ще прозвъня това е ясно. Специфичното е, че аз търся супени брони :-)
                                ....!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X