Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Колеги нормално ли е при работа на място температурата да спада сякаш преди не съм забелязъл да става така.

    Коментар


    • От: Terracan

      Навън е -17...имайки предвид, че на моя му трябваха 15-20 минути да загрее до норма...може и да не се дължи на проблем
      ....!

      Коментар


      • От: Terracan

        Не виждам как ще спада температурата на място /да не го кара на замръзване?/. Може да загрява бавно или да не загрява , но няма как да спада.

        Коментар


        • От: Terracan

          А някаква идея - пластмасовите ни раздувки и брони един и същи графитено сив цвят ли са при двуцветните варианти или има разлика в нюанса. Питам, защото имам драскотини по моят. Пребоядисването ми е 150лв н детабл, а.за толмова по моргите мога да намеря оригиналната при която боята каквато и да е е по-добра от която и да е пребоядисвана.
          ....!

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от milllen Преглед на мнение
            Колеги нормално ли е при работа на място температурата да спада сякаш преди не съм забелязъл да става така.
            Евентуално в момента на отварянето на термостата ако точно тогава си гледал положението на стрелката.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Terracan

              Притеснява ме че в разширителния съд антифриза почти го нямаше а колата беше загр
              яла до нормално оставих го да работи на м
              ясто и като се върнах температурата беше спаднала и парното духаше почти студено. Наскоро смених антифриза сипал съм от червеният разреден за-25гр.

              Коментар


              • От: Terracan

                Нормално е да спада на празен ход с пуснато парно, отворена клапа и тези температури. Ненормално е да не спадне.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Виж имаш ли антифриз в радиатора /не в преливното казанче/.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    За радиатора като отворих си е пълно долях и в казанчето всичко сега си работи нормално дано само не продължи да изчезва антифриза явно е нормално сутрин в тоя студ да пада малко температурата.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Аз след ремонта на дюзи пак имам проблем са паленето. Някой имал ли е проблем с имобилайзера?
                      Вече си мисля, че може той да създава ядове.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Колега , как реши , че той ти дава проблеми - дай някакви симптоми на пациента.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Симптомите са както и преди. В петък я взех след ремонт на дюзи. В събота на -10 запали и я карах малко. В неделя не е палена. Понеделник сутрин жената си отиде на работа с нея. Следобяд тръгва да си ходи. Пали за няколко секунди и гасне. След това няма палене. Днес също. Незнам дали е имо-то. Само предположения. Преди 2 седмици след първата мизерия диагностика показа датчик разпределителен вал. Изчистиха грешката и колата запали. Смених датчика и една седмица нямаше проблеми. След второто отказване да запали диагностиката даде грешка дозиращо устройство 2-ри цилиндър и замина за ремонт на дюзи. Нямам идея какво да я правя тая кола вече

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Ако е имобилайзер въобще няма да пали, а Вие казвате, че все пак е запалила!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Колко гориво имаш ?

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Половин резервоар

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X