Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Провери на Козлодуй и ъгъла с Веслец?
    И на "Кирил Божиков"- между "Слатинска" и "Марко Бочар".
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Terracan

      3/4 от тамошните "Козлодуйски" вносители са прекупвачи от Е 07 или А@@@части.бг . Ще намери нещо само ако са сбъркали при някоя "доставка" и е залежало в склада.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Terracan

        Привет колеги!
        Дойде време и аз да се похваля.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Teracan1.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5689264Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Teracan.jpg
Прегледи:1
Размер:225.2 КБ
ID:5689265
        2.9 CRDi 163h.p. 2005 год. Сменено окачване , Два комплекта гуми нови,нов съединител, напълно обслужен,масла, ролки , ремъци,течности,профилактика дюзи,нов вакумен превключвател/дано съм го написал правилно/ и ред други които не запомних,но съм много впечатлен от автомобила както на асфалт така и извън него.

        Коментар


        • От: Terracan

          Миииии айде честито. Безаварийно и със здраве да го караш
          И да почерпиш ))))

          Коментар


          • От: Terracan

            Честито!!!
            Само да те радва и за напред!

            Коментар


            • От: Terracan

              Със здраве да си я караш!!!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Terracan

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12082297_1506467996330950_1131788064_o.jpg
Прегледи:1
Размер:136.0 КБ
ID:5689340Отскоро и аз съм сопственик на Теракан правя му обслужване някъде във форума бях видял дани за маслата на диференциялите и скоростите сега немога да ги намеря пак за да ги поръчам моля за помощ.

                Коментар


                • От: Terracan

                  с тези халогени не е ли 150 кс.. или има преди фейслифта с 163кс

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Има, има - моя е такъв - някаква междинка /както при немците/. А към колегата с питането за маслата -в книжката ги има видовете масла за Теракана - има и много писано по въпроса.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      привет колеги,след много гледане и четене във форума реших да купя и аз тараканче,мисля да е фейса,повече ми харесва на визия..какви са разликите в моторите 150 и 163 кс,кой мотор е по добър?
                      проблема е че има 2 в София такива 163кс до 8000 лева това ми е бюджета.
                      в Пловдив има 2 с по добро оборудване,кожен салон ама не ми се обикаля по градовете,че съм се напатил с такова екскурзии с предишни покупки на автомобили.. ако има някой да ме придружи за оглед тук в София ще съм много благодарен и ще почерпя или платя...

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Здравей колега !
                        Разликата между двата модела е в помпата за гориво , дюзите и съединителя /за ръчната скоростна кутия/.Съединителят на 163к.с. е скъпо удоволствие за смяна , но съм чел , че руснаците успешно го заменят с такъв от преди фейслифта , който е значително по -евтин.На практика двата двигателя са еднакви , освен гореизброеното. А , щях да пропусна и ECU то. По отношение на избора -най-добре е да се закачи на диагностика.При пробно каране -при обороти около 2800-3200 , ако светне чек енджина бягай -на 99% е свързано с проблем в дюзите /ремонта им е около 1 000лв/. Провери дали работи предния мост - превключването при различните режими /ако имаш 3 положения на копчето/ 2H -4H става в движение без да натискаш съединителя, при 4Low - спрял, с натискане на съединителя. При две положения на копчето Auto и Low -първото изпълнява функцията на 2H и 4 H , но го включва компютъра. Ако е автоматична скоростна кутия-не съм карал и не мога да кажа. Другите неща са като при избора на всяка друга кола.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Благодаря за изчерпателния отговор
                          вчера гледах два,единия новия фейс,при палене тресеше зверски и след минута се оправи..кочина
                          втория беше стария фейс ,добре изглеждащ но зверски ръждив отдолу,ебаси и боклуците продават..
                          няма да е лесно намирането май на читав..
                          1000 кинта гледам че е съединителя за по новата версия,верно скъп,а някой слагал ли е от стария тук в форума на новия фейс,дали наистина става или трябват сложни преработки?

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Хах, колега мисля, че сме гледали два едни и същи Този тресящия, който аз видях беше 2006 на метростанция сливница, направо подскачаше, но иначе доста лачен. Другия още по-лачен беше в една автокъща със сграда на три етажа в близост до Икеа, наистина много добре изглеждащ но отдоу всичко беше толкова ръждиво, че се отделяше ръжда на люспи по 2 до към 5 милиметра дебелина. Тъй, като гледах нялолко, този в луксозната автокъща беше единствения ръждясал отдолу, а останалите в най-лошия случай по нколко ПЕТЪНЦА, но нищо повече. Това ми хареса доста в този модел, че има много добра защита от корозия. Аз все още се оглеждам успех и на теб в търсенето !

                            Поздрави,
                            Виктор
                            Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
                            Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
                            Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
                            Gilera RX 125 Arizona

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              единия беше до затвора,новия фейс,който тресеше..да знаете че не става
                              другия беше частно лице в люлин,стария фейс..с многото ръжда,иначе на снимките..топ..
                              с номера св.. да не го гледате
                              няма намиране на читава кола май...

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Момци, аз бих се спрял на тресящия! Това ще е повод да смъкна цената с около 1000 - лв.и после за толкава да рециклирам (най-вероятно) дюзите! Това е нещо което искате или не ще ви се наложи, но поне с ръжда няма да се борите! Успех!!!
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X