Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
    Ел. вентилаторите са за радиатора на климатика а виското с перката охлажда водния радиатор. Ако ти е заминало виското ще загрява.
    Хубаво де! Най отпред са два вентилатора преди радиатора (ляв и десен и са различни заради окачването)! Те не са ли за охлаждане на радиатора! Та те не с виско - електрически са!Поне при мен! Утре ще гледам за друг вентилатор след радиатора - може да има с виско!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Хубаво де! Най отпред са два вентилатора преди радиатора (ляв и десен и са различни заради окачването)! Те не са ли за охлаждане на радиатора! Та те не с виско - електрически са!Поне при мен! Утре ще гледам за друг вентилатор след радиатора - може да има с виско!
      Точно те са за климатика а перката която е към мотора с виското охлажда водния.

      Коментар


      • От: Terracan

        Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
        Точно те са за климатика а перката която е към мотора с виското охлажда водния.
        Ясно! Ще гледам!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: Terracan

          Скорпионе, голямо благодаря. Утре ще звъня, пък да видим.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Terracan

            Скорпионинка, внимавай на този мотор му трябва 2-3 пъти да го прегрееш и после ще гледаш тоя филм дето аз го гледах преди две години.
            Виж дали антифриза не намалява.

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
              Скорпионинка, внимавай на този мотор му трябва 2-3 пъти да го прегрееш и после ще гледаш тоя филм дето аз го гледах преди две години.
              Виж дали антифриза не намалява.
              Не съм го прегрявал - в червеното не е минавал, антифриз не е изхвърлял, пълен си е!Следя го - ако мине над средата изключвам! Днес ще си купя нова капачка, а ако няма ефект - виското ще да е!!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Terracan

                Небързай за виското капачката я смени с термостата не са изобщо скъпи и нищо няма да загубиш от тяхната смяна .Зимата ги смених ей така профилактично мисля ми излезнаха 50 лв.за двете купих ги от представителите.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Terracan

                  Такаа!!
                  Докладвам! Днес беше сменено виското и капачката, промита системата и залят нов антифриз! Благодаря за което на Андро!
                  Засега всичко е ок, но не е достатъчно топло за да извършим изпитанията! Чакам жеги!
                  За информация - капачка 20 лв., виско - 240 лв.! Оригинални от ИНД! Мисля, че не са фрапиращо скъпи?!
                  Термостата фабрично отваря на 88 градуса! Да знае някой дали има в природата по-нискотемпературни?! За всеки случай да знам!
                  Между другото - виското ми беше на 165 хил. и работеше, но не пълноценно! Мисля, че е нормално за толкова километри да се поизноси?!!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Колеги, имам следния проблем - изходящия маркуч за маслото от турбото към картера ми е омаслен и то доста, някакви идеи от какво би могло да бъде? иначе масло не ми харчи за 7000 км не съм доливал и нивото е спаднало минимално.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      xlapaka, дай малко инфо за колата, че тук има и хора с Санта Фе.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Ако, е Тери,виж хубаво около турбото, за целта махни металният капак, който е на него- има 2-болта. Внимателно ревизирай и не само него а и онзи за високо налягане-той е метален минава зад двг и отива в дясно на двг. Там може само да сълзи, но след време може да те остави на пътя. Провери и Медните О-пръстени на подаващия високо налягане. Може пък и да е омаслен от стари и отстранени повреди,за целта бърщеш с Медикс и проверяваш сле време. Толкова засега ао имаш питане - ПИТАЙ.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Мерси за инфото zoro, поогледах и мисля че тече от областта на червеното кръгче на снимката, но е много отдоло и не се вижда добре. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:turbokompressor.jpg
Прегледи:1
Размер:14.4 КБ
ID:5291880

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Мале, колко букви съм изял - РЕЗИЛ.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Здравейте колеги,
                              След дълъг избор съм се спрял и аз подобно на много от вас на Теракан от 2005г. Гледам в момента 2 такива, с ръчни скорости и кожен салон, въпросната година, но незнам това новия фейслифт ли е или не. Може ли някой да ми каже. Какво друго трябва да се гледа относно задвижването, макар че мисля да мина през преглед в сервиз - та, къде бихте ме посъветвали да заведа джипчето за преглед преди сделка?
                              Благодаря ви предварително и приятен ден.
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-07-11, 19:38. Причина: Линк към търговски сайт
                              Range Rover Classic '94 300Tdi

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                IND
                                GW Steed5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X