Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    ААА, хапна ли миди ?
    В София на Индустриал комерс е много добър. Аз съм доволен. Коректни са и до сега не съм ги хващал да ме лъжат. Говоря и за извънгаранционен автомобил.
    GW Steed5

    Коментар


    • От: Terracan

      В София може. Тези във Варна не стават Да, определено не стават. Търси друг вариант. Може би някой майстор А реклама не се приема добре
      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

      Коментар


      • От: Terracan

        Здравейте колеги! От известо време обмислям и аз да се присъединя към общността чрез покупката на Тери. Интересува ме някой гледал ли е или пък познава предишният собственик на машината която се продава от ИНД комерс ( http://www.hyundaibg.bg/bg/okazion/catid/2/id/253 ).Благодаря!

        Коментар


        • От: Terracan

          Първоначално публикуван от IBMDid Преглед на мнение
          Здравейте колеги! От известо време обмислям и аз да се присъединя към общността чрез покупката на Тери. Интересува ме някой гледал ли е или пък познава предишният собственик на машината която се продава от ИНД комерс ( http://www.hyundaibg.bg/bg/okazion/catid/2/id/253 ).Благодаря!
          Изглежда относително запазен, но си личи, че е купуван с базовото оборудване и нищо повече. Следователно, ако не ти пречи това и не е бил използван за служебен автомобил, не е никак лошо предложение. Гледам, че от доста време стой сред обявите за джипове, но предполагам е заради цената. И една година гаранция остава... Хич не е лош. Помисли относно покупката на Теракан от Германия, там ги гледам интересни обяви.
          Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

          Коментар


          • От: Terracan

            За такъв автомобил и то с гаранция и обслужен в оторизирания сервз мисля, че ценат е добра, иначе все ще има нещо за оправяне, а не с знае накаква цена ще стъпи, може да излезе и повече... Така че, ако имаш кинтите, провери всичко на място и скачай, няма да съжаляваш! Както се казва за Терито, "много кола за малко пари"!Успех!

            Коментар


            • От: Terracan

              Благодаря за съветите, определено и аз мисля като колегата topa. Другата седмица ще отида да разбера точната конфигурация на автомобила и ще го мисля

              Коментар


              • От: Terracan

                Честито Рождество Христово!

                Коментар


                • От: Terracan

                  Весела Коледа и още по-добра година!

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    За много години на всички колеги!!!!!!

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Здраейте, колеги, от скоро и аз съм собственик на тери, имам следния проблем около 60км/ч се чува нещо като виене отзат, същото става и при 110 км/ч, при промяна на скоростта изчезва, има го само при натоварване, някои от вас има ли такъв проблем? дали е от кардана или от дифа?

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        И при мен е така, от задния кардан е. Гресирай го и шума ще изчезне докато изчезне и греста, после пак на ново. На мен ми отне много време доката разбера от каде се чува, едни казваха раздатка после диф но не се притеснявай вече 2години си карам и шума си е същия. Това ми казаха че се получава от нередовно гресиране и образуване на луфт при шлиците на кардана. При мен се чува от 60 до 90км.много тихо но се чува т.е. чувам го само аз

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Скоро ми сменяваха ремъците в фирмения серВиз и казаха, че ще гресират, но шума не ми се вижда да е намалял, но щом не е фатално нека си свири, явно италянците необичат да грсират....

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Най-добре сам, че казват едно, излиза друго! Нищо сложно не е и аз го правя 2 пъти в годината-есента и пролетта, натискаш с такалъмита, докато не избие грес!Обаче ако шумът не намалее, а с карането се увеличи, ще трябва да го прегледаш този диф.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Колеги, забелязах и друго, което предполагам че пак е от кардана, понякога при вклиучвае на първа още преди да отпусна саединитела леко бие, се едно зацепва.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Това второто да не те притеснява. Моя , новия е на 20000 км. и пак се чува такова биене както му викаш ти. Гресирай редовно и карай.
                                GW Steed5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X