Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Terracan

    Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
    Масло Selenia 5w40 ,карам с такова защото съм сигурен че е истинско.
    филтър горивен от Руди 12,50 . За сравнение в IND 120 лв.
    въздушен от IND 38 лв., но сигурно можех да го взема и за 20 тина лв. от другаде.
    Климатик 70 лв.
    Здрасти колега, тъй като от известно време се оглеждам за някое тераканче, виждам че мислиш да продаваш твоето. Има ли някъде обява, за да видя повече инфо, или ако искаш дай малко повече инфо тук.

    Коментар


    • До: Terracan

      Първоначално публикуван от franky Преглед на мнение
      Здрасти колега, тъй като от известно време се оглеждам за някое тераканче, виждам че мислиш да продаваш твоето. Има ли някъде обява, за да видя повече инфо, или ако искаш дай малко повече инфо тук.
      десен волан е
      GW Steed5

      Коментар


      • До: Terracan

        Мерси колега

        Както ви споделих в предишния пост, оглеждам се за някое тераканче. Та искам да попитам, след като харесам някое по обява, в кой сервиз мога да отида да го погледнат преди да го купя?

        Хвърлил съм око на това
        http://www.mobile.bg/21270056364824729. Какво ще кажете, заслужава ли си?

        Благодаря предварително Надявам се скоро да се приъсединя пълноценно към теракан общността.

        Коментар


        • До: Terracan

          Първоначално публикуван от franky Преглед на мнение
          Мерси колега

          Както ви споделих в предишния пост, оглеждам се за някое тераканче. Та искам да попитам, след като харесам някое по обява, в кой сервиз мога да отида да го погледнат преди да го купя?

          Хвърлил съм око на това
          http://www.mobile.bg/21270056364824729. Какво ще кажете, заслужава ли си?

          Благодаря предварително Надявам се скоро да се приъсединя пълноценно към теракан общността.
          Само дето няма среден диференциал !!!!!!!!
          GW Steed5

          Коментар


          • До: Terracan

            Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
            Само дето няма среден диференциал !!!!!!!!
            Имаш впредвид, че теракана няма по принцип среден диференциал ли?

            Честно казано, не сам много ориентиран за тези неща... Затова ми се иска да отида в някой сервиз да погледнат бъдещата ми покупка, да видят какво има и какво няма и дали всичките й джаджи по ходовата част бачкат... Ако знаете за някой такъв добър сервиз, в който му разбират на теракана кажете. От София съм.

            Коментар


            • До: Terracan

              Първоначално публикуван от franky Преглед на мнение
              Имаш впредвид, че теракана няма по принцип среден диференциал ли?

              Честно казано, не сам много ориентиран за тези неща... Затова ми се иска да отида в някой сервиз да погледнат бъдещата ми покупка, да видят какво има и какво няма и дали всичките й джаджи по ходовата част бачкат... Ако знаете за някой такъв добър сервиз, в който му разбират на теракана кажете. От София съм.

              Ми да, няма. За туй е парт тайм. Само Мицубиши супер селект доколкото знам може да работи и като фул тайм и като парт тайм.
              При покупката гледай внимателно дали ти работи ЛСД- то. И щом е купуван и поддържан в Хюндай- искай от сервиза да ти представят цялата му история.
              GW Steed5

              Коментар


              • До: Terracan

                Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
                Масло Selenia 5w40 ,карам с такова защото съм сигурен че е истинско.
                филтър горивен от Руди 12,50 . За сравнение в IND 120 лв.
                въздушен от IND 38 лв., но сигурно можех да го взема и за 20 тина лв. от другаде.
                Климатик 70 лв.
                Здравей, колега lusan, моля за малко разяснение относно горивния филтър(филтър горивен от Руди 12,50), какъв е -марка, и от къде да го купя, моя е с нагревател и датчик за водата.

                Коментар


                • До: Terracan

                  Първоначално публикуван от topa Преглед на мнение
                  Здравей, колега lusan, моля за малко разяснение относно горивния филтър(филтър горивен от Руди 12,50), какъв е -марка, и от къде да го купя, моя е с нагревател и датчик за водата.
                  Е, в Плевен Руди май няма.Ама сигурно има други.
                  Филтъра няма за подгрев, не знам от къде го измисли този подгрев , аз имам два Теракана и двата нямат. Какво - жици ли влизат във филтъра?
                  Относно датчика - той се навива на мястото на пробката- само че аз отдавна съм го махнал. Предпочитам от време на време да развивам и да източвам по 10 грама отколкото да разчитам на датчик, който може и да не сработи.
                  Както казва един колега ТОВА ДЕТ ГО НЕМА- НЕМА КАК ДА СЕ СЧУПИ !!!
                  Иначе не е проблем да се навие, но трудно се източва с навит датчик.
                  GW Steed5

                  Коментар


                  • До: Terracan

                    Благодаря за отговора, отгоре влизат жици, и ми казаха, че е с подгряване,....но явно има различни модели. Интересувам се къде се намират гресьорките, някакво упътване, че повечето работи предпочитам сам да си оправям. Колко често се гресира?

                    Коментар


                    • До: Terracan

                      Няма къде да гресираш на Теракана. По-точно това,което си, си наумил.
                      Поздрави
                      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                      Коментар


                      • До: Terracan

                        На карданите каретата имат бре и на шлиците при моя при вас или няма или несте погледнали...гресирам на смяна на масло
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • До: Terracan

                          Първоначално публикуван от ilko75bg Преглед на мнение
                          Няма къде да гресираш на Теракана. По-точно това,което си, си наумил.
                          Поздрави
                          Колега в грешка си - има ! За отпред обаче трябва да се свали кората. Има не само на каретата но и на шлиците на кардана към задния дифф.
                          GW Steed5

                          Коментар


                          • До: Terracan

                            Това е за Митсубиши но е почти така и при нас. Без колелетата !
                            Прикачени файлове
                            GW Steed5

                            Коментар


                            • До: Terracan

                              Мерси,ще погледна пак с по-отворени
                              Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                              Коментар


                              • До: Terracan

                                Здравейте колеги, продавам задно огледало оригинално за теракан, ново, черно за монтаж на заден спойлер - 120лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X