Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe-тата ни на офф-роуд.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Santa Fe-тата ни на офф-роуд.

    Нека тук всеки качи/напише за свое пътешествие сред природа,в което е имало черен път/въртене на гуми(заради терена,не защото можем) и тн. Всякакви снимки и клипчета ще са интересни.Ето аз качвам една снимка на едно пътуване около Марково. Изобщо не е офф-роудърско,а е по-скоро офф-асфалтовско,ама както и да е.Ето толкова (на снимката долу) слиза гумата. В момента е във въздуха. За жалост не снимах колко навътре в калника влиза гумата,но друг път.
    Яд ме е,че на нито едно мое ходене до(около) Чепеларе не имал възможността да снимам,а повярвайте ми там си е екстремно за тази кола.
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

  • #2
    До: Santa Fe-тата ни на офф-роуд.

    Да напомня, че за снимки от разходки си има други раздели на форума.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Santa Fe-тата ни на офф-роуд.

      Taзи тема не е само за разходки,а за санта фетата в офф-роуда изобщо. Дали е било в кал,или някой е видял нещо и го е щракнал да качи. Каквото има в снимков материал. Може и от разходки,но темата не е САМО за разходки.
      Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
      Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
      Volkswagen Bora AKL

      Коментар


      • #4
        До: Santa Fe-тата ни на офф-роуд.

        Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
        Taзи тема не е само за разходки,а за санта фетата в офф-роуда изобщо. Дали е било в кал,или някой е видял нещо и го е щракнал да качи. Каквото има в снимков материал. Може и от разходки,но темата не е САМО за разходки.
        А пък форум "Автомобили 4х4" и разделите му по марки са предназначени за техническа информация. Не за снимки от разходки, състезания и т.п. За тази цел има достатъчно други места.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X